Gry komputerowe

Jak będzie się zmieniać strój Inkwizytora Sithów

SWTOR.com

W dzisiejszej aktualizacji na stronie gry "The Old Republic" zobaczyć można jak zmieniać się będzie strój Inkwizytora Sithów w zależności od klasy zaawansowanej. Oto materiał:Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (13)

To ja dwadzieścia coś godzin męczyłem się w KOTORze, żeby pokonać dwa Terentateki (na czwartej planecie, więc byłem już blisko do "potężniejszego, niż Darth Revan kiedykolwiek", a ten gość, będąc na drugim poziomie z taką łatwością załatwia jednego? I to lightningiem? Czy Terentateki nie są odporne na Moc? (w KOTORze były). Ja zamierzam grać Republiką (uwaga, niekoniecznie dobrem!), tylko mam dylemat czy Rycerzem czy Żołnierzem.

Coś dziwnie łatwo poszło mu z terentatekiem. A był dopiero na II poziomie rozwoju. Mało wiarygodne.

Niezła postać ale jak i tak będę grać dobrem. Już nie mogę się doczekać Star Wars Old the republic.

nie kumam czemu on jest czarny

Inkwizytor Sithów jest najlepszy!!! Podczas 2 ostatnich Beta testów doszedłem do 15 poziomu zmieniając klasę na Sorcerer. Z towarzyszem takim jak Khem Val jest absolutnie niepokonany!
Porównując go do wojownika Sithów (poziom 13), którym grał mój tata, oraz wykonując flashpoint'a (lot na Dromund Kass) z jakimś napotkanym przed wejściem wojownikiem, wiem że to ja wybrałem najlepszego przedstawiciela Ciemnej Strony! A tak swoją drogą... Świetny filmik! :)

Acha, no i tak dobrze nie ma, by w pojedynkę pokonać troje Jedi i terentateka :)

Podczas testów ja i Bart graliśmy Inkwizytorami - ja byłam zabójcą, on sorcererem. Obie klasy są fajne, ale wybór chyba powinien być podyktowany stylem gry. Zabójca bardzo dobrze walczy w zwarciu, ale to słynne znikanie i zakradanie się od tyłu wcale tak nie działa - nie wiem, może to po prostu brak moich umiejętności, ale wrogowie zawsze mnie wykrywali, więc zrezygnowałam z tego. Za to Force Cloak bardzo się przydaje, jeśli nie chcemy przebijać się przez korytarze pełne wrogów :)

Sorcerer jest bardziej wspomagaczem, ale zadaje o wiele więcej obrażeń, niż np. Negocjator ze specjalizacją Sage (chyba tak to się nazywało)

Dark Side of the Force(TM)

przede wszystkim wtf Killikowie, plus sith assassin wygląda jak Isaac Clarke.

nie mogę się doczekać nowych timeline'ów

mam lepsze :P
http://i.picasion.com/pic47/c74af46a6c172e8b6433eecfa2e0d97b.gif

w becie doszedłem do 21 lvl assasina i niezmiernie podoba mi się ta klasa... no ale pierwszy w kolejności w pełnej wersji będzie wojownik :]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.