TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Pora Imperatora #61

2011-12-20 11:04:24 Uniradio

Dryń dryń. - Halo?
- Dzień dobry. Czy mogę rozmawiać z panem Quentinem Tarantino?
- To ja. O co chodzi?
- Nazywam się George Lucas, może pan o mnie słyszał. Przygotowuję scenariusz nowej trylogii Gwiezdnych Wojen i chciałbym, żeby je pan wyreżyserował.
Taki jest punkt wyjścia dzisiejszej Pory Imperatora. Co by było, gdyby to nie Lucas, a właśnie Quentin Tarantino zabrał się za reżyserię Nowej Trylogii? Jak wyglądałaby przemiana Vadera? Jaką rolę otrzymałby Samuel L. Jackson? Czy dałoby się to oglądać?
O tym wszystkim już dziś o godz. 20.00 na antenie Uniradia.Jak zwykle liczymy na Waszą aktywność i opinie. Tak jak w poprzednich odsłonach audycji, można się z nami kontaktować za pomocą numeru GG: 278708. Ponieważ jest to audycja na żywo, możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.


Temat na forum
TAGI: Pora Imperatora (85)

KOMENTARZE (2)

  • Lord Bart2011-12-21 19:41:51

    O jakoś tak... nie wiem o czym panowie rozmawiali, ale kto wpadł na pomysł że QT ruszyłby coś takiego jak SW??

  • Bizzy2011-12-20 17:38:08

    Na pewno chętnie bym obejrzał taką Tarantino`wską wersję Star Wars. Uwielbiam jego filmy. Mimo to wydaje mi się jednak, że pozostałbym przy oryginałach. Jakoś nie widzi mi się kanoniczna wersja NT jako brutalna, pełna specyficznych dialogów czarna komedia.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..