Komiksy

Koniec gwiezdnej parodii

Kaboom!Studios

Dzisiaj premierę ma szósty i zarazem ostatni zeszyt serii Space Warped, która jest wydawana za pośrednictwem wydawnictwa BOOM! Studios. Ostatni numer komiksu zwieńczy historię o alternatywnych losach bohaterów Oryginalnej Trylogii.

Space Warped #6 (6)

Ostatni numer! Ta kochająca i czuła parodia opowiadająca o najciekawszym uniwersum science fiction w historii dobiega do prześmiesznego końca! Podążaj za Lady Leicą i Alem Alone’em w ucieczce przed podwładnymi Lorda Salvadora, gdy Jean-Luc Groundwalker zmierza się z najtrudniejszym problemem: problemami rodzicielskimi! Czy Lady Leica znajdzie kiedyś kompetentną kohortę? Czy Al Alone pogodzi się ze swoim imiennikiem? Czy Jean-Luc przestanie zadawać głupie pytania? Dowiedz się tego wszystkiego tutaj, w ostatnim rozdziale prześmiesznej serii, która odkrywa najciekawsze i najśmieszniejsze momenty w historii Gwiezdnych Wojen!
Scenariusz Hervé Bourhis, rysunki Rudy Spiessert, kolory Mathilda, tusz Deron Bennett, okładka Rudy Spiessert. Cena 3,99 $, 40 stron. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.Tagi: BOOM! Studios (3) Space Warped (4)

Komentarze (6)

Jeśli ktoś chciałby tłumaczenia komiksów Dark Horse'a w lepszej jakości to zapraszam na PW, bądź na maila po szczegóły :)

Coś innego i całkiem fajne. Jeśli chcesz to dalej tłumaczyć, to ja jestem za :)
Mam tylko problemy z czytaniem niektórych chmurek i fajnie by było gdyby była inna czcionka lub obrazki o większej rozdzielczości (chyba, że to już mój wzrok zaczyna szwankować).

Fajna krecha i rubaszny humor :D
Postanowiłem, że to spolszczę. Okładka i pierwsza strona TOMU 1:
http://imageshack.us/g/440/wwt1s1.jpg/

Co sądzicie? Robić dalej ;)

Śmieszne i zrazem fajne rysunki.

Zapoznałem się z pierwszym numerem. Jest jakieś takie... nijakie :/

Ktoś to czyta, fajne?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.