TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Pięć lat ze S.W.A.T. i konkurs z nagrodami

2012-01-04 21:02:49 S.W.A.T.

Jak niedawno zapowiadaliśmy dziś z okazji piątych urodzin Star Wars Artistic Team, na stronie tej organizacji rusza zabawa skierowana do fanów, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej informacjami. Po więcej szczegółów na temat konkursu odsyłamy bezpośrednio do strony S.W.A.T.u w to miejsce.


Rys historyczny.

S.W.A.T., czyli Star Wars Artistic Team został zarejestrowany 19 stycznia 2007 roku w Warszawie. Założycielami S.W.A.T. były trzy osoby Zuzanna, Łukasz i Paweł. Motorem napędowym i głównym pomysłodawcą założenia Stowarzyszenia był Paweł. Jednak to wspólna ciężka praca samozaparcie, chęć niesienia pomocy oraz stworzenia i udostępnienia wszystkim za darmo świata Gwiezdnych Wojen, doprowadziła do tego czym Star Wars Artistic Team jest obecnie.

Nazwa Star Wars Artistic Team narodziła się podczas dyskusji, która miała miejsce w samochodzie, w drodze pomiędzy Trójmiastem i Bydgoszczą . Po prawdziwej burzy mózgów oraz licznych dziwnych nazwach padła ta która spodobała nam się najbardziej i w pełni oddaje to do czego S.W.A.T. został powołany.

Definicja.

SWAT (Star Wars Artistic Team, pol. Zespół Artystyczny Gwiezdnych Wojen) – wyspecjalizowany zespół ludzi, realizujący bezpłatne akcje na rzecz Dzieci oraz współpracujący z placówkami pożytku publicznego na terytorium Polski. Stworzony na potrzeby realizacji działań na wysokim poziomie niebezpieczeństwa wspólnie ze Stowarzyszeniami, Fundacjami oraz Hospicjami działającymi na rzecz chorych Dzieci. Członkowie S.W.A.T., to wolontariusze doskonale realizujący powierzone zadania. Podczas akcji korzystają z profesjonalnego sprzętu, tj. stroje, nagłośnienie, oraz akcesoria wiernie oddając klimat filmów z cyklu Gwiezdne wojny. Jako jedni z nielicznych wykorzystują w swojej pracy własnoręcznie zrobiony sprzęt hi-tech, taki jak droidy astromechaniczne. Każde zadanie traktowane jest przez nich jako jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju, dlatego są jednymi z najlepszych w tym co robią.

Kolejna informacja o historii S.W.A.T. już za tydzień.


Informacja o konkursie.

Konkurs podzielony jest na pięć części. Każda z części to odrębne zadanie, które może się składać z kilku elementów. Za każde zadanie można otrzymać maksymalnie 10 punktów. Punkty zwiększają wasze szanse na wygranie nagrody głównej. W losowaniu nagrody głównej wezmą udział tylko osoby, które zdobędą minimum 30 punktów. Lista osób wraz z ilością zdobytych punktów będzie udostępniona na naszej stronie internetowej po ogłoszeniu trzeciego zadania. W losowaniu „zwycięzców tygodnia” mogą brać udział również osoby, które wygrały nagrodę w poprzednim tygodniu o ile poprawnie zrealizują bieżące zadanie. Punkty zdobywa każda osoba, która prześle odpowiedź podlegającą punktacji. Sposób przyznawania punktów będzie każdorazowo prezentowany w dniu ogłoszenia wyników na stronie internetowej. Mówiąc prościej, istnieje możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród głównych pomimo przesyłania odpowiedzi nie spełniających warunków udziału w losowaniu nagród cząstkowych w poszczególnych tygodniach.

Lista zwycięzców tygodnia, w pierwszym tygodniu 8 osób, które prawidłowo zrealizowały pierwsze zadanie zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej do 15 stycznia 2012 r.

Ze względu na ograniczoną ilość nagród ostatnia osoba na liście zwycięzców może wybrać nagrodę, która nie została wybrana przez inne osoby lub zestaw 5 plakatów z motywami Star Wars.

Zestaw 5 plakatów może również wybrać dowolna z osób, która znajdzie się na liście zwycięzców tygodnia. Ilość zestawów plakatów jest ograniczona. Jedynym wymogiem do wzięcia udziału w losowaniu nagród głównych jest uzyskanie minimalnej ilości 30 punktów za realizację poszczególnych zadań konkursowych.

Przewidujemy również losowanie nagród dodatkowych wśród osób, które uzyskają największą ilość punktów.

Tyle słowem wstępu, czas na zadanie konkursowe.

W roku 2007, S.W.A.T. współorganizował kilka imprez tematycznie związanych z Gwiezdnymi wojnami. Jako jedni z niewielu w Polsce w prawdziwie wyjątkowy sposób uczciliśmy 30 lecie Star Wars na świecie. Wasze zadanie składa się z dwóch części i dotyczy wydarzeń z roku 2007.

1. Prosimy podać pełną nazwę filmu (polską lub angielska), którego 30 rocznicę obchodziliśmy w 2007 roku oraz miejsce (adres oraz nazwę miejsca) dwóch akcji S.W.A.T., które zostały dedykowane i przeprowadzone z okazji 30 lecia Star Wars na świecie – do uzyskania maksymalnie 4 punkty.
2. Prosimy o wymienienie minimum 4 organizacji / stowarzyszeń fanów Gwiezdnych wojen (istniejących w 2007 roku – niestety część z nich już nie istnieje), które pomagały S.W.A.T. w realizacji jednej z dwóch akcji wspomnianych w punkcie 1. Dodajmy, że bez pomocy tych organizacji imprezy mogłyby nie dojść do skutku - do uzyskania maksymalnie 6 punktów.

Odpowiedzi należy wysyłać w następującej formie.
Imię i nazwisko + opcja - pseudonim – prosimy wpisać prawdziwe dane, jeżeli chcecie, żebyśmy umieścili na opublikowanej liście uczestników konkursu tylko wasz pseudonim, bez publikowania imienia i nazwiska do ogólnej wiedzy, prosimy wyraźnie zaznaczyć ten fakt w przesłanym zgłoszeniu konkursowym.

Miejscowość – prosimy podać prawdziwe dane.

Odpowiedź 1. – Pełna nazwa filmu ….., adres miejsca imprezy (wystarczy miasto), nazwa miejsca (pełna nazwa oraz jeden z obszarów prowadzonej działalności).
Odpowiedź 2. – Nazwa organizacji/ stowarzyszenia, miejscowość, kraj pochodzenia – dotyczy organizacji zagranicznych.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 11 stycznia 2012 do godziny 23:59.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres poczty elektronicznej – konkurs@swat.org.pl w tytule prosimy wpisać „5 lat ze SWAT”.

Za udzielenie wyczerpujących odpowiedzi można otrzymać maksymalnie 10 punktów, które zwiększą waszą szansę na nagrodę główną.

Nagrodami w pierwszym tygodniu są do wyboru:

Kod do pełnej wersji gry mmo na komputer PC wraz z 30 dniową subskrypcją – Star Wars The Old Republic – gra od 16 lat.
Gra na komputery PC – Knights of The Old Republic część I albo II – gra od 12 lat.
Gra na komputery PC – The Force Unleashed część I albo II – gra od 16 lat.
Jedna z trzech koszulek z motywami Star Wars rozmiar dla dorosłych „L”.

Powodzenie i Niech Moc będzie z Wami!

Zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami konkursu - S.W.A.T.
TAGI: Konkurs (400) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73)

KOMENTARZE (3)

  • The Super Fan Star Wars2012-01-05 12:17:35

    No cóż. Nie znam tylko dwóch organizacji z którymi pracowali.

  • darthdominik2012-01-05 07:13:39

    można spróbować:D

  • karauak2012-01-04 21:10:57

    Trudne ale cos tam wymeczylem ;]

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..