Książki

Zapowiedź ''Wyroku''

Amber

Na 28 lutego (wtorek) wydawnictwo Amber zapowiedziało premierę siódmego już tomu serii "Przeznaczenie Jedi". "Wyrok", bo taki będzie polski tytuł książki Aarona Allstona, przełożony został przez Aleksandrę Jagiełowicz i Grzegorza Ciecieląga. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze ceny i objętości książki, ale na pocieszenie możemy zaprezentować opis i okładkę.

Tom 7. serii Przeznaczenie Jedi

Jedi zamierzają zadać cios w samo serce tyranii. Czy jednak Luke Skywalker jest w stanie pokonać ucieleśnienie zła? Podążając tropem Abeloth, Luke trafi a na Nam Chorios, planetę, na której trzydzieści lat wcześniej zetknął się z zagrożeniem ze strony drochów, owadów przenoszących Posiew Śmierci. Teraz musi zmierzyć się z własną przeszłością i nowymi zagrożeniami, korzystając z pomocy nielicznych, a czasem niespodziewanych sojuszników. Tymczasem zakon Jedi i członkowie spisku zawiązanego na najwyższych szczeblach władzy, którzy odmiennymi drogami zmierzają do obalenia Daali, przygotowują się do dokonania przewrotu. Czy zdołają powstrzymać popadającą w paranoję admirał, nim dojdzie do tragedii?


Pozostałe zapowiedzi znajdziecie tutaj>>>.

Temat na ForumTagi: Aaron Allston (116) Aleksandra Jagiełowicz (40) Amber (525) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81)

Komentarze (10)

A JA MYSLAŁE ŻE BĘDZIE "konwikcja" :(;(

A ja siedzę w Liniach Wroga :/ Zobaczymy, czy kiedyś dożyję momentu skończenia czytania FotJ'a...

Wyczekuję z niecierpliwością, zwłaszcza po świetnym "Odwecie".

A ja jeszcze nie zacząłem czytać tej serii.:(

Ja wciąż siedzę na drugich Heretykach ; d

"popadającą w paranoję admirał" oj, już 40 lat "popada".

Jeszcze tylko 17 tomów dzieli mnie od tej Planety zmierzchu 2. Kiedyś dobrnę. :D

Ja jestem ciekaw jak będzie z 9-tym tomem. Ja frajer kupię oryginał w twardej oprawie, a w ojczyźnie przede mną przeczytają już przetłumaczony. :D

Boże. A ja nadal siedzę w 8 tomie "dziedzictwa" :/

A żeby robili wznowienia książek, to jeszcze wszystko byłoby w porządku. A tak, to jak nie kupisz, to zaraz znikają z półek.

Pędzą jak szaleni.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.