Zemsta Sithów

Jedna scena Epizodu III jest już nakręcona!

film.interia.pl

Na portalu film.interia.pl nadal jest głośno o Gwiezdnych Wojnach:

George Lucas o zakończeniu "Epizodu III"
Twórca "gwiezdnej sagi" George Lucas, w niedawnej rozmowie z reporterem stacji telewizyjnej CNN opowiadał, czego możemy spodziewać się w 2005 roku po "Epizodzie III". "To już nie będzie rozrywkowy film. Epizod III zaplanowany jest jako najbardziej mroczna część Gwiezdnych wojen" - stwierdził reżyser.

"Wszyscy źli bohaterowie zwyciężają na końcu filmu, wszyscy dobrzy - umierają, z wyjątkiem kilku. Tak więc nie będzie happy endu i niech nikt nie spodziewa się czegoś zabawnego po Epizodzie III. Nie jestem jeszcze pewien, jak ludzie to przyjmą. Ale bez obaw, nie będzie to kompletnie ponury film" - mówił Lucas. Twórca wyznał ponadto, że podczas realizacji "Ataku klonów", nakręcił już jedną z ostatnich scen "Epizodu III". "To nie jest scena finałowa, ale jedna z nich. I zapewne wielu widzów zaskoczy. Nie chcę jeszcze zdradzać, co to będzie" - oświadczył George Lucas. Kręcenie "Epizodu III" rozpocznie się w czerwcu 2003 roku, w Sydney. Światowa premiera filmu zapowiadana jest na 2005 rok.
Jednak jeszcze nie wiadomo na 100% czy to będzie światowa premiera ;)Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (891) George Lucas (1018)

Komentarze (3)

Tak, wtedy na pewno nazywała się Organa-Solo ;)

Re: Wszyscy źli bohaterowie zwyciężają w Zemście Sithów.

Nie do końca. Nie wiedzą o istnieniu L. Skywalkera i L. Organy-Solo.

wszyscy zli bohaterawie zwycierzaja Zemsta Sithów

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.