Bastion

Profil Bastionu na Google Plus


W miniony weekend Bastion obchodził hucznie swoje 10. urodziny. Z tej okazji nasza redakcja przygotowała masę atrakcji dla naszych czytelników. System rekomendacyjny, nowy wygląd forum czy nowe konkursy, w których można wygrać cenne nagrody to tylko kilka z nich. Śmiało można stwierdzić, że to dopiero początek atrakcji na Bastionie.

Bastion jako strona pragnie zawsze być na czasie jeśli chodzi o rozwiązania i trendy panujące w internecie, dlatego też postanowiliśmy założyć konto na portalu społecznościowym Google Plus. Dlatego jeśli posiadacie swoje konto na tym portalu dodajcie nas śmiało do swoich kręgów!

Profil Bastionu na Google Plus

Zachęcamy was także do "uzupełnienia" swoich kręgów o inne starwarsowe profile na G+, których listę prezentujemy poniżej:

The ForceCast
TheForce.Net
Rebelscum
Ilum
Star Wars: Revisited - The Saga

Przypominamy wam także o naszych profilach na takich stronach jak Facebook, Twitter oraz YouTube.Tagi: Facebook (49) Google Plus (2) Twitter (70) YouTube (144)

Komentarze (14)

ololo... Seller dobrze gada. G+ nie wypaliło, deal with it

Lanserzy :P

spoko, facebook jest przy końcówce swojego życia (patrząc jak inne portale tego typu zdychały, w rodzaju myspace), jak nikt nie wymyśli czegoś odkrywczego, zaniedługo G+ stanie się głównym portalem.

a kręgi na fejsbuku są tak dupiate, że szkoda gadać.

Wyświetla się na przy wyszukiwarce, przy gmailu, przy yt... Chyba nie trzeba być bardzo ogarniętym żeby zauważyć :P Po prostu ludzie nie czują potrzeby korzystania z kolejnego portalu społecznościowego.

Największym problemem Google+ jest to że wiele osób ma tam konto a nawet o tym nie wie. To miała być siła tego serwisu, wystarczy mieć konto w jakimkolwiek googlowym serwisie i już nie trzeba się nigdzie więcej rejestrować.

Mistrz Seller dobrze gada. Można mieć konto na G+, sam mam. Ale nawet jeśli ten portal ma coś nowego, to przez małą liczbę znajomych, którzy mają tam konto, jest to dla mnie strona totalnie niepraktyczna ;)

Ogór >>> NK zaczęło tracić po niekorzystnych zmianach i to one zniszczyły ten portal (poza tym samo znajdywanie kolegów z dawnych lat sie ludziom znudziło). Google+ nie ma zupełnie niczego, czego nie miałby facebook i co mogło by przyciągnąć ludzi. Same kręgi do tego nie wystarczą (zreszta Facebook też je dodał).

Przyzwyczajenia mają to do siebie, że bardzo łatwo i szybko można je zmienić, najlepszy przykład to NK i Facebook..

Udana nie udana pewnie się nie powiedzie ze względu na przyzwyczajenie użytkowników do fb.

Elendil >>> Googlowa próba pokonania Facebooka. Raczej nieudana.

Pytam serio.
Co to jest Google Plus?

Ja mam konto na Google Plus.

Ktoś z was korzysta z Google+? Mnie dość jednego facebooka, większość moich znajomych ma tam swoje profile, właściwie to tylko dlatego korzystam z tego serwisu :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.