Gry komputerowe

Zapowiedź kolejnego patcha do "The Old Republic"

SWTOR.com

17. stycznia bieżącego roku pojawi się nowy patch do "The Old Republic". Będzie to wersja 1.1, nazywająca się "Rise of the Rakghouls". Naprawi kilka błędów, gracze z 50. poziomem doświadczenia dostaną strefy PvP, poprawiony zostanie anti-alliasing i zmiany w otwartym PvP na planecie Ilum.

Ale to nie wszystko. Dostaniemy też nowe zadania. Pierwsze nosić będzie tytuł "Kaon Under Siege". Będzie to jeden z tzw. Flashpointów. Akcja rozgrywać się ma na planecie Kaon, gdzie Republika i Imperium starają się powstrzymać inwazję Rakghouli. Będzie przeznaczona dla graczy na 50. poziomie doświadczenia i na poziomach Normal i Heroic.

Drugie to "Karagga's Palace", należący do tzw. trybu Operation, w którym dwie drużyny walczą ze sobą. Będzie to kontynuacja trybu Operation, która pojawiła się podczas premiery gry. Huttowie zerwali przymierze z Republiką i Imperium. Aby ich wyeliminować obie strony wysyłają swoich żołnierzy. Dostępne będzie na poziomach Normal, Heroic i Nightmare.

Kolejny patch pojawi się w marcu i wprowadzi nowe opcje dla gildii.
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (13)

Do Tremayne...
Chwała im za kolejne dodatki i ulepszenia! Na miejscu EA też bym tak zrobił, w końcu stworzenie tej gry było kosztowne, a utrzymanie ekipy czuwającej nad grą i jej obsługa techniczna też nie jest darmowa :) Co nie znaczy że wypuszczenie dodatktów w takim czasie nie jest aktem chciwości ze strony EA

A co do Polaków kombinujących jak się wywinąć od abonamentu, to masz absolutną rację - połowa odpadnie za parę dni a reszta za 2 miesiące

Qel Asim, i chwała im za to.

Jak tak patrzę po forach o TORze, to cała masa polaczków i leszczy przekombinowała jak oszukać BW/EA z potwierdzeniem płatności. Więc nagle duża część polonii 19 stycznia przestanie grać, dam głowę. I dobrze.

Do wandalek....
To że 17 stycznia wypuszczą dodatki świadczy dokładnie o tym że EA leci na kasę - 19 i 21 stycznia wielu graczy może odpaść bo kończy się okres 30 dni dostępu do gry, zagwarantowanego do każdego egzemplarza. A tak to wielu skusi się na opłacenie kolejnego miesiąca abonamentu, lub zakupu pre-paid'a na 2 miesiące. Poza tym dodatek wychodzący miesiąc po premierze to obietnica wielu ulepszeń i kolejna zachęta do wydania kasy. EA chce po prostu przeciągnąć dobrą passę która towarzyszyła premierze gry

Chyba się pomyliłem twierdząc że po premierze EA oleje graczy i będzie tylko sępić kasę. Widać że kierownictwo wyciągnęło wniosku ze swoich błędów popełnionych przy wydaniu innych gier MMO.

Jaka bitka!!!

Trailer fantastyczny, cieszę się, że tak szybko dodają nowe rzeczy. Szkoda tylko, że nie będzie teraz dodanej żadnej nowej mapy warzone :c Ale cieszę się tym co dają, bo dają dużo :) I nareszcie koszyki, nie będą mi się w drużynie pałętać nieogary *-*

będzie jatka :)))

Jak na youtube znalazłem filmik to się podjarałem, bo usłyszałem "Tion" : /

Gdzie Legacy się pytam?

Mhrok, to lubię!

Już nie mogę się doczekać 50 levelu :)

To lepsze niż Szturmowcy śmierci ;D. Btw, w grze istnieję z góry ustalony jakiś kanon, czy wszytko co w grze się dzieję jest niekanoniczne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.