Książki

Zapowiedź ''Lost Tribe of the Sith #8'' i antologii serii

Oficjalny blog SW

Oficjalny blog Star Wars zaprezentował kilka dni temu zapowiedź ostatniego tomu (#8) e-bookowej serii „Lost Tribe of the Sith” o tytule: „Secrets”. Premiera tego darmowego tytułu wyznaczona została na 5 marca. Jak głosi zapowiedź: e-book będzie zawierał kilkustronicowy fragment finałowej książki „Fate of the Jedi: Apocalypse” (w Polsce wydawanej pod tytułem „Przeznaczenie Jedi”). Poprzedni tom „Lost Tribe of the Sith” zapoczątkował historię Opiekuna Hiltsa i jego próby zjednoczenia Sithów z Kesh. „Secrets” jest bezpośrednią kontynuacją tej opowieści, która zapowiada się przednio!

W naukach Sithów nic nie jest ważniejsze niż indywidualność: chwalebne centrum wszechświata, wokoło którego toczy się całe życie. Ale planetarny dom Zaginionego Plemienia Sithów nie jest centrum galaktyki, tylko zaściankiem – a legendarni założyciele Plemienia nie byli nikim więcej niż niewolnikami samych siebie.

Kiedy Zaginione Plemię odkrywa ponownie zapomniane pochodzenie, frustracja i złość zagraża społeczeństwu i może je zniszczyć raz na zawsze. Ale przeszłość zawiera więcej sekretów – wiedza ta we właściwych rękach może umieścić złych władców Kesh na ścieżce do wielkiego przeznaczenia pośród gwiazd...Dodatkowo zapowiedź oficjalnego blogu objawia okładkę i opis zbiorczego zestawu „Lost Tribe of the Sith”, które wydane zostanie 31 lipca 2012. Ta antologia składać się będzie ze wszystkich 8 e-booków serii i jednego ekskluzywnego opowiadania, które nie zostanie wydane w formie elektronicznej. Autorem „Lost Tribe of the Sith” jest John Jackson Miller .

Nareszcie, zebrane pod jednym tytułem i wydane w papierowej wersji po raz pierwszy, osiem oryginalnych e-bookowych opowiadań „Lost Tribe of the Sith”. W dodatku z wybuchowym, nigdy wcześniej niepublikowanym finałem: „Pandemonium” – co zapowiada ponad sto stron nowego materiału!

Pięć tysięcy lat temu, po zasadzce Jedi, górniczy statek Sithów Omen jest wrakiem na zapomnianej i nieznanej planecie. Jego dowódca Yaru Korosin starł się ze swoim rodzonym bratem władającym inną frakcją. Porzuceni i zaglądający w oczy śmierci Sithowie nie mają wyboru poza zbadaniem okolicy, jaka ich otacza. Czeka ich wiele brutalnych wyzwań – drapieżniki, groźne plagi, plemienne ludy, które czczą mściwych bogów – ale prawdziwy Sithowie odpowiedzą Ciemną Stroną Mocy.

Zmagania dopiero się zaczną, kiedy duma niekompromisowość Sithów prowadzi ich do władzy za wszelką cenę. Pokonająą prymitywne ludy i znajdą drogę powrotną ku swojemu prawdziwemu przeznaczeniu jako władcy galaktyki. Ich dziedzictwo dorastało przez tysiące lat tylko po to by zmierzyć się z najbardziej niebezpiecznym ze wszystkich niebezpieczeństw: wewnętrznym wrogiem.


Nasze recenzje dotychczas wydanych części „Lost Tribe of the Sith” znajdziecie tutaj.


Temat na forumTagi: Del Rey (464) eBook (64) John Jackson Miller (172) Lost Tribe of the Sith (25)

Komentarze (12)

Bart -> te e-booki opowiadają historię powstania Zaginionego Plemenia Sith, które wypływa po 5 tysiącach lat w Fate of the Jedi.

Nestor -> W jaki sposób dopełnienie? Bo nawet rozszyfrowanie skrótu FotJ przyszło mi ciężko? :P

Jeśli tylko zostanie wydane w Polsce na pewno kupię. Dla miłośnika Sithów to pozycja obowiązkowa.

wandalek-> osobiście bym się o to nie martwił, Amber ma świetne tempo wydawania i pewnie do końca roku nam Zaginione Plemię Sithów zaserwuje.

Ciekawy jestem kiedy ta pozycja zostanie wydana w naszym ojczystym języku, może Amber wyda ją w drugim semestrze roku czy raczej w przyszłym roku.

Lord Bart-> Tak. To jest dopełnienie FotJ.

już drugi raz zapytuję czy powinienem się tą pozycją zainteresować w papierze?

Ja również wolę papierowe wersje. Czy książkę sobie sprawię - nie wiem. Historia przyciąga, ale jej autor odstrasza...

dokładnie :) nie ma jak papierowe wydanie :)

A ja powiadam wam, że czytanie z ekranu jest znośne, ale najlepiej sobie wydrukować na kartkach szefa i przeczytać w chacie.

Nie lubię czytać z ekranu komputera (a e-czytnika nie chce sobie sprawiać), dlatego też dotychczas LTS omijałem. Jednak, jak już wydadzą w papierowej wersji, to pewnie sobie sprawie i poznam szczegóły historii Zaginionego Plemienia.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.