Książki

Wideoreportaż z otwierania ''Book of Sith''

Lord Bart

"Book of Sith: Secrets from the Dark Side" to niezwykła książka, którą opisywaliśmy wcześniej w tym miejscu. To zbiór sekretnych tekstów napisanych przez kilku najmroczniejszych Sithów, zamknięty w specjalnym hologramie, wraz z dodatkowymi artefaktami Ciemnej Strony. Widowiskową prezentację tego niesamowitego wydania, wraz z dodatkowym pokazem przykładowych stron, przygotował nasz redakcyjny specjalista od najmroczniejszej strony Mocy, Lord Bart:Wkrótce możecie się spodziewać też na Bastionie recenzji tego tytułu.

Temat na forumTagi: becker&mayer! (31) Daniel Wallace (62) Przewodnik (160)

Komentarze (18)

Book of Sith to książka z gatunku must have!

wymiata na maksa :)

Kupuje wersje normalną bez dodatków, da radę jeszcze kupić "The Jedi Path" w normalnej wersji czy już tylko ebay zostaje?

W 4:05 na stronie z książki Dark Jedi ma polską flagę na piersi. BRAWO Lucas Arts!

Nie licząc szpanerskiego holokronu reszta dodatków raczej licha, ale i tak widać, że książka jest zacna.

49 + jakieś 2 funty zje* podatku. W pre-orderze.

A teraz się przemeblowuje miejsca na półkach celem postawienia na honorowym miejscu :D

Ciekawe czy będzie można gdzieś kupić sam holocron...
Postawiłbym go sobie na biurko koło hełmu Dartha Vadera
Książka też wygląda świetnie, no i jest o Sithach, czyli najlepszej frakcji w całym uniwersum Star Wars - co dla mnie jest jak 3/4 or####u :D

Dokładnie bez sensu... Kiedyś Sithowie byli okryci mgiełką tajemniczości, a teraz wydają wszystko o Sithach. Nie długo będzie przenośna myjka do pupy Marka Ragnosa. Bo on też się załatwiał.... prawda?

Szkoda kasy. Myślę, że książki są ważniejsze niż takie bajery... bo w końcu to one opisują historie, które czytamy i lubimy. Więc może chociaż Book of Sith warto kupić.

Ale bez sensu...

filmikiem skutecznie przekonałeś mnie do kupienia zwykłej edycji. no przecież jak to się otwierało to ja bym umarł z połączenia śmiechu i zażenowania xD

Barcik, ile Cię to wyniosło wraz z wysyłką ?

jeśli o mnie chodzi (bo zamawiał mi uprzejmie Rusis) to paczka doszła ładnie, w środku solidnie zabezpieczone żeby nie telepało.

Czy może zginąć? Zawsze może... ale chyba jest lepiej niż zamówienia za pośrednictwem PP...

Pierwsza Schzima i miecze świetlne? da fuck?

Joliet Jake - mi parę zaginęło w sumie z amazona. Już nie pamiętam czy z brytyjskiego czy amerykańskiego - ale zawsze dało się to odkręcić bym nic na tym nie stracił, może z wyjątkiem różnicy kursowej.

Mam pytanie,trochę może nie na temat, ale zwiazane z kupnem wyżej ukazanego cacka. Czy miał ktoś jakies nieprzyjemnosci albo problemy z zakupami na angielskim amazonie? Nie ma niebezpieczenstwa ze przesylka po drodze zaginie?

może doczekamy się jakiejś polskiej premiery

S.W.A.T. przedstawiał to dzisiaj w Poziomie 2.0 na TVP2 :D Normalnie must have!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.