Świat Filmu

Zmarł Ian Abercrombie

Bestariusz.pl

26. stycznia zmarł Ian Abercrombie - aktor głównie znany z filmów takich jak: ''Battlestar Galactica", "Armia Ciemności" czy "Rodzina Adamsów". Przy Gwiezdnych Wojnach pracował udzielając głosu Palpatine'owi w filmie i serialu Star Wars: The Clone Wars.

Urodził się w roku 1936 w Anglii. W trakcie wojny tańczył w teatrze, gdzie odniósł swój pierwszy sukces. W 1956 ożenił się z Elizabeth Romano, ale niestety niedługo potem się rozwiedli. Był aktorem przez ponad 40 lat. Ian Abercrombie zmarł w Los Angeles. Odszedł mając 75 lat.Tagi: Ian Abercrombie (14)

Komentarze (13)

[*]

Szkoda. Będą musieli znaleźć zastępcę. Akurat zmarł przed premierą odcinka, w którym Jego kwestie miały tą mroczną otoczkę, jak w RoTS-ie i ogólnie głos który podkładał pod Palpiego, był nawet lepszy niż Palpiego z całej filmowej trylogii.

A tak bardzo lubiłem jego głos:(

Szkoda. Niech spoczywa w spokoju.

:( odszedł ale to normalne :(

:( szkoda wielka szkoda moc z nim

Tak czytam nie które komentarze i te wszystkie typu - zjednoczył się z mocą, nie ma śmierci jest moc itp. są moim zdaniem tak śmieszne, że aż przechodzą do żenady... ;). Ludzie obudźcie się! Żyjemy w realnym świecie. Oczywiście Ian Abercrombie moim zdaniem zmarł... nie tak staro, bo 75 lat to nie jest dużo, no ale niestety nikt nie żyje wiecznie.

Nie m śmierci - jest Moc

Niestety musimy być przygotowani na to ze zacznie od nas odchodzić coraz więcej osób które miały jakiś związek z SW.

Dawać głos to pies może. Jak już coś to "udzielał głosu". Tak czy siak szkoda faceta. Swoją prace na 4 sezon pewnie dokończył bo przy produkcji animacji voice acting leci jako pierwszy, ale co z 5? Może jest szansa na McDiarmida. Na zatrzęsienie propozycji aktorskich raczej nie narzeka a zawsze mnie dziwiło czemu nie korzystali z "oryginału" póki jest taka możliwość. czyżby aż tak się wyceniał, że ekipa od TCW wolała substytut? No nic.

Szkoda gościa, jego głos świetnie pasuje do renderowanego Palpiego. Będzie mi go "brakowało".

Nie sądziłem, że w takich sytuacjach Moc występuje z procentami, ale ok.

Zjednoczył się z %mocą%. Wielka szkoda...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.