Książki

"Wir" w księgarniach

Lord Sidious

W księgarniach ukazał się kolejny tom serii Przeznaczenie Jedi. Autorem "Wiru" jest Troy Denning. Powieść ma 416 stron, a jej cena to 37,00 zł. Za przekład odpowiada czworo tłumaczy: Andrzej Syrzycki, Anna Hikiert, Błażej Niedziński i Jerzy Śmiałek.

Tom 6. serii Przeznaczenie Jedi

Jedi i Sithowie walczą teraz ramię w ramię. Lecz jak długo wrogowie mogą pozostać sojusznikami? I jaka jest cena zdrady?
Niespodziewany obrót wydarzeń sprawił, że Luke Skywalker i jego syn Ben sprzymierzyli się z armadą Sithów, wysłaną, by ich zabić. Połączyli siły przeciwko straszliwej potężnej istocie. Lecz gdy jedno zagrożenie zostało pokonane, pojawia się nowe, jeszcze bardziej podstępne.
Luke i Ben muszą nagle uciekać, razem z enigmatyczną i niebezpieczną uczennicą Sithów, Vestarą Khai. Na księżycu Pydyr zostają osaczeni przez niedawnych sojuszników i rozwścieczonych członków zakonu Fallanassich. Ich jedyną nadzieją jest zawarcie nowego przymierza. Ale czy można zaufać Sithom?
Otoczeni przez przeważające siły wrogów ojciec i syn muszą zapobiec katastrofie, która grozi całej galaktyce – zanim będzie za późno…


Temat na Forum.

Dotychczas wydane pozycje Star Wars możecie nabyć bezpośrednio w sklepie wydawnictwa Amber.Tagi: Amber (525) Andrzej Syrzycki (35) Anna Hikiert-Bereza (112) Błażej Niedziński (44) Jerzy Śmiałek (5) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81) Troy Denning (139)

Komentarze (17)

Ilu tych tłumaczy? o.O

Czy ktoś tą książkę czytał przed wydaniem ?? Czy w Amberze nie ma czegoś takiego jak korekta ?? Rozumiem pewne nieścisłości pomiędzy poszczególnymi książkami, ale żeby w jednej pozycji tyle różnic... Mam coraz gorsze zdanie o Amberze. Ilość zdecydowanie nie idzie w parze z jakością.

Nie mogę się doczekać Revana :D

Ogór mi kupi, jak dostanie wypłatę

dzisiaj w poznaniu w king crosie kupiłem,z tego co się dowiedziałem na stan dzis w poznaniu w empikach bylo niecale 20 sztuk,moze dowioza jeszcze:)

A ja czekam na wypłatę! :D

dzisiaj o 10 zapukał kurier z "Wirem":) Czeka na półce, aż przejdę poprzednie tomy, obecnie jestem w połowie "Omenu":)
Nie ukrywam, ta seria mi się podoba, podobnie jak Dziedzictwo Mocy. Znacznie lepsze niż NEJ...

A ja czekam na Riptide!

Sellerowi i tak zdradzono zakończenie LotF, więc może śmiało się za FotJ :D

w toruńskim Empiku w Copernicusie nie ma ani jednej książki z tej serii - stan na wczoraj :/

Dzisiaj w empiku widziałem, ale nie kupiłem, bo nie interesuje mnie ta seria.

Swoją drogą ciekawe co ze wznowieniem Bane'a i Maul'a. Zapowiadali na styczeń a tu nadal cisza :/

Melethron ---> SW jakoś szybko mi się czyta (nie wszystkie, oczywiście :P), oczywiście w przypadku, gdy nie mam żadnych innych ksiąg do czytania, np takiego "Społeczeństwa i polityki" (ok 1400 stron). Wtedy czytanie SW zostawiam sobie na przerwy w szkole, podróże itp i ta lektura się przeciąga. Ale w te 2 tygodnie ferii, które za 4,5 godziny miną mi bezpowrotnie, machnąłbym LotF, gdybym wcześniej zaopatrzył się w te brakujące 6 tomów. Bowiem w te dni nie miałem zbyt wiele do roboty. ;]

Cosmos -> serio? SW jakoś rzadko przechodziły mi w formie błyskawicznej, inne serie tak, ale nie SW :P

Seller ---> przecież Star Łorsy się szybko czyta. Sam bym przeczytał w dwa tygodnie, gdybym miał wszystkie tomy (a nie mam :<).
Co do "Wiru" to prawdopodobnie kupię po angielsku. Kiedyś trzeba skończyć z byciem troglodytą XXI wieku. :D

"Wir" zakupiony, stoi na półce i czeka w kolejce do bycia przeczytanym.

A ja jeszcze Dziedzictwa Mocy nie skończyłem. No cóż, kiedyś się to nadrobi.

Prawdziwy Sith nigdy nie zaufa Jedi, zasady im na to nie pozwalają, ale jest przecież cos takiego jak odstępstwo od reguły :}

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.