Komiksy

Komiksowe nowości

DiamondComics.com

W poprzednim miesiącu wydawnictwo Dark Horse uraczyło nas nas tylko jednym dniem, w którym ukazały się nowe komiksy gwiezdnowojenne. Na szczęście luty jest miesiącem, który w pełni wynagrodzi wszystkim fanom niedosyt po styczniu. Na półki sklepów komiksowych za oceanem dzisiaj trafiły cztery nowe pozycje. W tym nowe zeszyty serii Karmazynowe Imperium, Agent of the Empire i Rycerze Starej Republiki. Do tego ukazał się nowy Omnibus z komiksami Marvela. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Agent of the Empire #3: Iron Eclipse #3 (5)

Osądzony za niepopełnione przestępstwo, imperialny agent Jahan Cross ucieka z Sektora Wspólnego i odkrywa sekrety dotyczące tajemniczego projektu “Iron Eclipse”, a to wszystko bez swojego droida zabójcy, IN-GA 44. Ale Cross jest nie do końca bez sojuszników, gdyż wie, że jest pewnych dwóch przemytników z szybkim statkiem…
Scenariusz John Ostrander, rysunki Stéphane Créty, kolory Wes Dzioba, tusz Julien Hugonnard-Bert, okładka Stéphane Roux. Cena 3,50$, 32 stron. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.

Crimson Empire III: Empire Lost #4 (6)

Uciekając od Imperialnych, chcących zabić Leię Organę Solo i położyć Nową Republic na kolana, Kir Kanos próbuje ostrzec dawnych wrogów, tylko po to, by być wrzuconym do więzienia Nowej Republiki. Mirith Sinn jest jedyną osobą, która może ufać Kanosowi, ale żaden z nich nie obawia się, że plany Imperialnych się powiększą. Tak się dzieje dopóki Luke Skywalker nie wyczuje, że prawdziwe zagrożenie się wyjawiło!
Scenariusz Mike Richardson, rysunki Paul Gulacy, kolory Michael Bartolo, okładka Dave Dorman. Cena 3,50$, 32 stron. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.

Knights of the Old Republic: War #2 (5)

Wojny Mandaloriańskie rozgorzeją w nowej serii o Starej Republice!
Czy pacyfista może przetrwać na wojnie? Jedi Zayne Carrick ma kłopoty: najpierw został rzucony w jej środek a teraz złapany w krzyżowy ogień, między Mandalorianami, marynarką Republiki a nawet swoimi kolegami z zakonu Jedi!
Dowiedzcie się, dlaczego, gry i komiksy z serii Knights of the Old Republic stały się jednymi z najbardziej uwielbianych w historii Star Wars!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, kolory Michael Atiyeh, tusz Gigi Baldassini, okładka Benjamin Carré. Cena 3,50$, 32 stron. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.

Omnibus: A long time ago... Volume 5 TPB

Znajdują się tutaj wszystkie Wasze ulubione postaci - Luke Skywalker, księżniczka Leia, Han Solo, Chewie, droidy i więcej! Wszyscy przynoszą pokój do niedawno wyzwolonej galaktyki i stawiają czoła nowym kłopotom! Album zawiera klasyczne zeszyty Marvela od numeru #86 do #107.
Scenariusz Mary Jo Duffy, Archie Goodwin, Ann Nocenti i Randy Stradley. Cena 24,99 $, 568 stron. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.Tagi: Agent of the Empire (34) Andrea Mutti (21) Ann Nocenti (1) Archie Goodwin (9) Dark Horse Comics (790) John Jackson Miller (172) John Ostrander (182) Karmazynowe Imperium (50) Mary Jo Duffy (2) Mike Richardson (13) Omnibus (80) Paul Gulacy (10) Randy Stradley (99) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Star Wars (1977) (18) Stéphane Créty (11)

Komentarze (9)

Ma ktoś CE3?

a jednak tylko Agent ma napisy na dole, ciekawe czemu

No, grubasy zza wielkiej wody, grzać skanery! Ale już! A Na Nagai też kiedyś przyjdzie pora. :P

3 dobre komiksy w tym samym dniu.:) Do tego dochodzi pierwszy numer świtu jedi. Ten miesiac zapowiada się bardzo interesująco dla fana gwiezdno-wojennego komiksu.

O cholera, fazer : D

Łohohoho! Ale wypas, 3 super komiksy jednego dnia. Wynagrodzenie tej posuchy co była.

No, nareszcie ciekawy tydzień.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.