Książki

Nowy słownik ilustrowany z ''Mrocznego widma''

Egmont Polska

Do sprzedaży trafił nowy album z Mrocznego widma. Jest to pierwsza z kilku zapowiadanych pozycji, które niedługo ukażą się na rynku nakładem wydawnictwa Egmont.

Część I Mroczne widmo. Nowy słownik ilustrowany

Nowy słownik ilustrowany to wyczerpujące źródło informacji o pierwszej części sagi Gwiezdnych Wojen. W nowym, wzbogaconym wydaniu albumu Gwiezdne Wojny: Część I. Słownik obrazkowy, publikowanego w 1999 roku fani znajdą więcej postaci, statków i stworów. Na kartach albumu znalazło się mnóstwo zachwycających szczegółami zdjęć bohaterów, ich strojów, a także droidów i urządzeń z okresu Republiki. Dzięki przepastnym archiwom wzbogacono dotychczasowe wiadomości i dodano całkiem nowe.
Nowy słownik ilustrowany zawiera mnóstwo dotąd niepublikowanych zdjęć.
Niezwykle bogaty materiał ilustracyjny został dodatkowo uzupełniony o nowe postacie i przedmioty z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Autor David West Reynolds, tłumaczenie Anna Hikiert. Cena 39,99 zł, 96 stron, twarda oprawa.Tagi: Album (184) David West Reynolds (10) Egmont Polska (597) Epizod I: Mroczne widmo (538) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

Komentarze (8)

Mam i ja :)

Już mam i polecam. Tak w ramach ciekawostki, na stronie z Bibem Fortuną przedstawiony jest nie Bib, a Twi'lek towarzyszący Orn Free Taa w senacie.
Dowód: http://gwiezdne-wojny.pl/obraz.php?nr=2545
Mimo wszystko słownik polecam. Warto.

Album zakupiony. Już po pobieżnym przeglądaniu polecam :)

Heh, pamiętam to jakby było wczoraj - supermarket ze stertą przecenionych książek, a wśród Słownik Obrazkowy za 9,99... To będzie wzruszające kupić ten słownik za 3 lata w podobnej promocji:).

Kupię sobie to za kilka lat.

Dostałem w prezencie i poczułem się znów jak zajarany TPM dwunastolatek:) Przed laty nie udało mi się nacieszyć słownikiem, to teraz nadrabiam "na starość":)

W połowie lutego kupię. Mam nadzieję, że jest wart swej ceny.

Po wypłacie trzeba kupić! ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.