TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

S.W.A.T. na seansach ''Mrocznego widma 3D''

2012-02-09 21:43:58 S.W.A.T.

Premiera Epizodu I już jutro. Niedawno informowaliśmy w jakich miastach i kinach będzie można spotkać przedstawicieli Eagle Base oraz Polish Garrisonu, którzy będą urozmaicać filmowe sense. Teraz przyszedł czas na Warszawę i atrakcje organizowane z tej samej okazji przez S.W.A.T.

Wielki powrót Gwiezdnych Wojen na ekrany kin już w najbliższy weekend. Z tej okazji Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team (S.W.A.T.) zaprasza wszystkich na Wielką Galę w warszawskim kinie Cinema City Arkadia. W najbliższych dniach pokazy specjalne odbędą się 10, 11 i 12 lutego 2012 r.

Wielka Gala ze SWAT to nie tylko film w 3D ale również nieskończona zabawa w świecie Gwiezdnych Wojen dla dzieci oraz dla starszych fanów. Na miejscu wszystkich gości będą zabawiać jedyne w Polsce zdalnie sterowane repliki droidów, czyli R2-D2 i R5-D4. W te dni w Cinema City Arkadia pojawią również rycerze Jedi, lordowie Sith, szturmowcy imperium i inne znane postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na każdą osobę, która przyjdzie na film w stroju z gwiezdnej sagi, czeka wyjątkowy plakat.

Więcej informacji, w tym godziny seansów specjalnych, znajdziecie na stronie S.W.A.T.u.


TAGI: Epizod I: Mroczne widmo (618) Imprezy / eventy (145) Premiera (19) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (310)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..