Gry komputerowe

Wieści o kolejnym patchu do "The Old Republic"

różne

Na wczorajszym spotkaniu członków gildii "The Old Republic" z całego świata, które odbyło się w Austin w Teksasie, zaprezentowano trailer tego, co czeka nas w nadchodzącym na początku kwietnia patchu o numerze 1.2. I tak na przykład:

- Otrzymamy nowe zadania, zwane The Fall of Corellia (przeznaczone dla Imperium) i Corellia Rising (dla Republiki). Będziemy tam walczyć o utrzymanie czegoś zwanego "Czarną Dziurą" (Black Hole) - nie wiadomo, czym ona będzie.

- Pojawi się nowy Flaspoint zatytułowany Lost Island. Będzie to kontynuacja Kaon Under Siege.

- Kolejne zadanie, tzw. Operacja, będzie nosić tytuł Explosive Conflict i umieszczone zostanie na planecie Denova, gdzie walczą ze sobą Republika i Imperium.

- W trybie PvP będzie można porównywać swoje wyniki z wynikami innych graczy.

- W tzw. Warzones będzie można m. in. "wyrzucić" "bezczynnych" graczy. Przy okazji ujawniono nazwę jednej z nich: Novare Coast.

- W systemie Legacy będzie można stworzyć drzewo genealogiczne; postacie z niego zyskają nowe umiejętności (np. Sith będzie mógł używać miotacza płomieni). Nie przewidziano na razie nowych ras, jedynie istniejące (np. Chiss będzie mógł zostać przemytnikiem). Dodatkowo odblokujemy różne emotki.

- Co do banków gildii będzie 5 zakładek, każda będzie miała 90 miejsc na przedmioty; za 5 milionów kredytów można będzie dokupić szósty; przedmioty będzie można "wyciągać" z banku co tydzień; koszt ponownego rozdysponowania umiejętności oraz naprawy sprzętu również będziemy mogli pokryć używając banku. Maksymalna ilość kredytów w nim wynosić ma 999,999,999,999,999.

- Będzie można wyłączyć niektóre ustawienia kamery i zmieniać wygląd interfejsu.

- Dostaniemy również swoje własne zwierzaki.

Pozostaje zatem czekać na nieco bardziej szczegółowe informacje, później na samo wprowadzenie patcha, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia wspomnianego filmiku, w którym pojawiają się także inne niż podane wyżej informacje.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (13)

Miałam dostać TORa na Boże Narodzenie ale dowiedziałam się o abonamencie. I mam pytanie czy można grać w TORa nie płacąc ?????

Idę na to ale tak jak niżej, ja chce Rancora ;D!?

Jeah ! Musze sobie sprawić takiego pupila, najlepiej Rancora :D Dobra ale tak na poważnie, to ten patch instaluje się automatycznie po włączeniu gry? Ktoś ma jakieś konkretne informacje?

@Kassila Jak zdobędziesz Chissem poziom 50 to dopiero wtedy odblokowywujesz tę rasę dla wszystkich klas. Wtedy możesz mieć Chissa Jedi nawet. Jest to wyjaśnione tym, że Twoje postaci to rodzina - tworzysz z nich drzewo genaologiczne, więc Twój Bounty Hunter Chiss mógł mieć syna który stał się przemytnikiem ;) Podobnie z umiejętnościami specjalnymi w Heroic Moment - Przemytnik który ma przodka Sith Warriora będzie mógł wtedy użyć duszenia Mocą :D

Może Huttowie płacą lepiej :P

Chiss będzie mógł zostać przemytnikiem - a co: Imperium przestało płacić?

Ban dla bezczynnych w Warzones... ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce

Grać nie będę, ale z ciekawością będę czytać informacje na temat tych ulepszeń ;)

Ja chcieć zwierzaczka!

A na serio to ta gra naprawde się dobrze rozwija

Mnie ta zapowiedź się średnio podoba.
Ale może...

Hooo! Ja chcę zwierzątko!

to sie nazywa miec szczescie... ta gierka mi nie chodzi na kompie... ale niedlugo sobie sprawie nowego, i wtedy bede w to pykal!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.