Książki

Premiera ostatniego tomu ''Lost Tribe of the Sith''

Random House

Dziś po prawie 3 latach kończy się e-bookowa przygoda z „Lost Tribe of the Sith”. Premiera ósmego tomu pod tytułem „Secrets” (sekrety) zwieńcza serię elektronicznych książek, do których dostęp jest darmowy. Jednak losy Zaginionego Plemienia Sithów nie zostały jeszcze zakończone, wielki finał nastąpi dopiero za pośrednictwem ekskluzywnego rozdziału w papierowym wydaniu zbiorczym „Lost Tribe of the Sith: The Collected Stories”, które ukaże się w Stanach Zjednoczonych 31 lipca tego roku.

Lost Tribe of the Sith #8: Secrets” liczy sobie 37 stron i można je pobrać z tego miejsca (format .pdf, około 7mb). W książce mamy bezpośrednią kontynuację historii rozpoczętą w poprzednim tomie, w którym to strażnik wiedzy Opiekun Hilts próbuje powstrzymać frakcje Zaginionego Plemienia przed totalną wojną domową. Akcja „Secrets” toczy się 3000 lat przed bitwą o Yavin. Poniżej prezentujemy opis omawianej e-książki.

W naukach Sithów nic nie jest ważniejsze niż indywidualność: chwalebne centrum wszechświata, wokoło którego toczy się całe życie. Ale planetarny dom Zaginionego Plemienia Sithów nie jest centrum galaktyki, tylko zaściankiem – a legendarni założyciele Plemienia nie byli nikim więcej niż niewolnikami samych siebie.

Kiedy Zaginione Plemię odkrywa ponownie zapomniane pochodzenie, frustracja i złość zagraża społeczeństwu i może je zniszczyć raz na zawsze. Ale przeszłość zawiera więcej sekretów – wiedza ta we właściwych rękach może umieścić złych władców Kesh na ścieżce do wielkiego przeznaczenia pośród gwiazd...Temat na forumTagi: eBook (64) John Jackson Miller (172) Lost Tribe of the Sith (25)

Komentarze (5)

Super, że Amber nam to wyda już w tym roku. Przeczytałam chyba trzy czy cztery pierwsze części w e-wydaniu, ale co porządna, papierowa książka, to porządna papierowa książka! A historia Zaginionego Plemienia jest bardzo fajnie poprowadzona.

Trzeba zacząć czytać, bo człowiek tylko ściąga a potem to leży na dysku i leży.. ;p

A ja nie czytam, czekam na wersję papierową.

To se ściągnij. :P

Mi się lekko łezka w oku kręci, ale co zrobić. Wszystkie serie się kiedyś kończą.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.