Książki

Origami Yoda 3: przygody...kogo?

StarWars.com

Każda porządna historia powinna być trylogią, fani Star Wars wiedzą to najlepiej, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że 21 sierpnia 2012 roku do sprzedaży trafi trzecia część sagi Origami Yoda, napisana ponownie przez Tom Anglebergera autora, a prywatnie wiernego czytelnika Bastionu.

Pozostaje jednak jedno podstawowe pytanie: przygody którego kolejnego papierowego bohatera, po Yodzie i Darthie Vaderze, będziemy obserwować? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć sami fani głosując w specjalnej sondzie zamieszczonej na oficjalnej stronie projektu. Głosować można do 30 marca 2012.

Jak mówi sam autor: „Jestem bardzo podekscytowany mogąc oferować fanom jeszcze więcej książek o gwiezdnowojennym składaniu papieru, ale jestem też wdzięczny, że mogę publikować inne niesamowite książki, które pokochają dzieci. Kiedy zaczynałem, nie miałem pojęcia, że dzieci mogą być tak wciągnięte w origami. Czekam z niecierpliwością, żeby przekonać się czy zgadną, kto będzie następnym bohaterem do składania!”

„Od dawna jestem fanką twórczości Toma. To naprawdę ekscytujące widzieć wielką reakcję fanów nie tylko na książki Origami Yoda, ale też na wszystko co Tom pisze. Jestem przekonana, że fani oczekują, żeby zgadnąć kto będzie następną postacią, kiedy zaczną czytać nową książkę” - dodaje wydawca autora Susan Van Metre.Tagi: Amulet Books (14) Origami Yoda (18) Tom Angleberger (32)

Komentarze (4)

Ciekawe czy Tom Angleberger zagląda na Bastion sprawdzając czy hardkorowi dwunastoletni true fani z Polski nadal hejtują jego książki ? :D

To nie hejt, tylko sama prawda, Saga składa się z wyraźnych dwóch trylogii, NT z resztą trylogia to z samej definicji. Tak samo trylogia Zahna, czy saga Dartha Bane'a. ;)

Nie podejrzewałbym, Burzol zawsze pisze szczerze i od serca.

"Każda porządna historia powinna być trylogią, fani Star Wars wiedzą to najlepiej" aż taki wielki hejt w stronę NT:D?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.