Twórczość fanów

Fanowska gra o przygodach Hana Solo

HanSoloAdventures.com

Jeśli narzekacie na współczesne gry i wzdychacie za starymi hitami w stylu Super Star Wars lub Neverhooda, być może zadowoli Was fakt, że właśnie powstaje gra utrzymywana w nieco podobnym klimacie. Han Solo Adventures, bo o tym projekcie mowa, to fanowska produkcja poświęcona oczywiście najsłynniejszemu przemytnikowi odległej galaktyki. Fabuła ma być luźno powiązana z tym, co wiadomo o wczesnych przygodach Hana, zaś mechanika nawiązuje do klasycznych przygodówek typu "point-and-click". Ze względu na fanowski charakter gry, będzie ona zupełnie darmowa. Póki co, można obejrzeć fragment gameplaya ze wstępnej wersji tej produkcji:Tagi: Inna twórczość fanów (386) YouTube (133)

Komentarze (14)

Jestem na tak ! Bardzo ciekawa gierka, do tego wygląda na bardzo klimatyczną, jednak czy będzie hitem ? Kto wie może ;P

fajne będzie na pewno zagram

Indiana Jones toż to!

@Dan Ordo Powiedz mi że na dzisiejsze czasy to jest dobra grafika... I nie myśl że kieruje się grafiką - nic bardziej mylnego! Najważniejszy jest klimat :D

@CommanderWolffe Grafika nie jest słaba, dobrze ładnie wyspritowana O-o..

Aż kipi klimatem... kocham takie gry - wymagania niskie, pójdzie nawet na bezprzewodowym czajniku, grafika słaba, ale klimat oldskulowy - świetnie.

BJK...
"niedocenianie tego co jest powoduje, że nie powstanie nic nowego - ani dobrego ani złego."

Dobrze powiedziane :)

RedValdez - gry wcale nie jest tak łatwo zrobić. Poza tym pamiętaj, że ma to przynieść zysk. Dlatego powstają raz na jakiś czas, z czego ostatnie lata to całkiem sporo tego wyszło: TFU (gówno czy nie - wyszło. A 1 była niezła jako rozrywka), Lego SW, TOR... Battlefront też musi mieć pomysł na scenariusz i to w miarę sensowny (via BF2), a KotOR po części wyszedł - jako MMO. Narzekanie dla samego narzekania niewiele da, a niedocenianie tego co jest powoduje, że nie powstanie nic nowego - ani dobrego ani złego.

WOW! To dla mnie!

Hehe, jakbym się w czasie cofnęła :D Ciekawie wygląda.

To nie dla mnie...

Wow, klimacisko że ja pierdzielę! (Czemu w Polsce nikt takich rzeczy nie robi?)

Mother of Jabba! Stara szkoła wróciła :-)

Nie wierze jak można byc tak tępym i nie wykorzystać potencjału jaki drzemie w marce SW i robic gre z tego świata raz na ruski rok (TFU to gówno i się nie liczy)Gdzie są battlefronty?gdzie kotory? A co do tematu to na pewno zagram old school pełną gębą

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.