Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #29 - UPDATE

Różne

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne plotki i wieści o serialu „The Clone Wars”. Pamiętajcie, że mogą się one okazać prawdziwe lub też nie.

Z okazji czwartego maja Dave Filoni udzielił wywiadu dla ForceCastu i przedstawił w nim kilka nowych informacji. Zapytany o punkt na osi czasu, w którym jest serial po czwartym sezonie, odpowiedział, że jest to mniej więcej połowa, ale zbliżamy się wielkimi krokami do "Zemsty Sithów". Mimo wielkich próśb prowadzących, w serialu są małe szanse, by pojawił się Kitster. Twórcy planowali wprowadzić Palo - byłego ukochanego Padme. Miał on być artystą bez grosza przy duszy, ale ostatecznie z niego zrezygnowano. Prawdopodobnie ekipa nie będzie zagłębiać się więcej w niewolniczą przeszłość Anakina. Za to ujrzymy jak rozbudowuje się jego relacja z Palpatinem. Zobaczymy jak lord Sithów będzie się starał poróżnić Skywalkera z Radą Jedi i dlaczego Mace Windu nie ufał młodemu rycerzowi. W sezonie piątym usłyszymy jeszcze zmarłego Iana Abercrombiego, ponieważ zdążył on nagrać swoje kwestie przed śmiercią. W serialu zostanie również przedstawiony problem nieufności niektórych ras i grup względem Jedi i klonów.

Fakt powrotu Dartha Maula wpłynie na relację Sidious - Dooku, ale Asajj Ventress raczej nie wróci już do Sithów. Filoni podkreślił, że ani ona, ani Savage nie powinni być uważani za prawdziwych członków tego zakonu, za to Maul pokaże w pełni, co dało mu niegdysiejsze szkolenie. Rola Matki Talzin w sezonie piątym będzie nieco mniejsza, niż do tej pory, lecz właśnie w tej chwili ekipa ustala jak przedstawić jej dalsze losy.

Na koniec przedstawiamy obrazek, który najprawdopodobniej wyciekł z Oficjalnej, lecz został stamtąd usunięty. Przedstawia on Bobę w jego mandaloriańskiej zbroi. Czy Fett rzeczywiście pojawi się w niej w "The Clone Wars"? Potwierdzałoby to słowa Filoniego, którzy obiecał, że coś takiego się wydarzy, lecz na chwilę obecną nie wiadomo, czy zdarzy się to jeszcze w tym sezonie, ani nawet, czy grafika pochodzi z serialu.UPDATE - 08.05.12.

Jak donosi TheForce.net, powyższy obrazek nie pochodzi z "The Clone Wars", lecz Star Tours. Lecz kto wie co nam przygotowali twórcy w związku z Fettem? Czas pokaże.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (489) Plotki (1149) The Clone Wars (1335)

Komentarze (27)

ja to bym chciał zobaczyć Oppa i Grievousa w akcji

ciekawe czy Ashoka umrze?

Opinus - gdzie ty masz napisane że Ventress i Savage są członkami zakonu?

"[...] ale Asajj Ventress raczej nie wróci już do Sithów" Czyli po "Nocach Coruscant" do odstrzału leci "Obsesja".

Taaaaa, jaaaaaaaaaasne. Co dzieciom z tego, że im nieznany Filoni gada, iż Savage i Ventress nie należą do Zakonu Sithów, skoro wszędzie (karty, strony internetowe itp.) pisze się o nich, jako członkach Zakonu.
Ładna ta grafika z Bobą :)
Relacje Palpiego z Anakinem mogą być ciekawe. Powtarzam, mogą być ciekawe, ale nie muszą :P

Nie powiem, może być ciekawie.

Maulowi mogliby dać już spokój, ile razy będą go wskrzeszać

Mnie niepokoi co planują z Ventress...

sezon ciekawie się zapowiada tylko żeby ZNOWU nie przesadzili

Hmmm, czytam 4045 Nestora i mam "...bardzo shitowy...", co mi pasuje, ale jednak jest inaczej. ~;)

Pewnie dopiero pojawi się w sezonie szóstym. Ale naprawdę jestem pod wrażeniem.

mnie tam matka Talzin wkurza.. taka postać w stylu Filoniego, nie wiadomo właściwie czego chce i do czego dąży ale jest "cool"

czekam na odcinek z fettem

Czekam na odcinki o budowaniu relacji na lini Palpi i Anakin.
Mam nadzieję że będzie jak najmniej Boby Fetta.
Dobre będą też odcinki o Asaji, Opressie i Maulu.
Szkoda że Mother Talzin odejdzie na dalszy plan...

Mnie najbardziej te odcinki o Sidiousie interesują, choć przyznać trzeba, że bardzo sithowy będzie ten piąty sezon.

To mój 4045 koment! :)

A mnie z kolei zainteresowało jak pojawienie się Maula wpłynie na relacje Sidious - Dooku

Lol, jak będę chciał uznawać Ventress i Opressa za Sithów, to będę ich uznawał i żaden Filoni nie będzie tego ustalał za mnie. <3

Boba ledwo założył, a już zbroję "ośrupaną".

Haha! Mój 300 komentarz do newsów! Co do Fetta to głupszych pomysłów Filoni już chyba nie wymyśli... Mam nadzieję że to plotki...

Boba! <3
No w końcu. Po wczorajszym odcinku TCW naszła mnie myśl, że Boba wymiata coraz bardziej, i ze kiedyś musi to nadejść...a tu suprise ;)

Asajj i Savage byli najwyżej mrocznymi Jedi, a nie żadnymi członkami Zakonu Sith.

Co do Boby, to chyba w okresie TCW pojawiał się najwyżej w zbroi ojca, niż zdobył własną.

ShaakTi1138-> Fakt, obrazek piękny. Właśnie oglądałem Wojny Klonów na YT, sezon 4 i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobry. Czekam na piąty z niecierpliwością!

Czyli jakichś większych renowacji na ten sezon nie będzie , pewnie planują je na sezon 6 w którym zapewne skończy się historia Maula i Asajj .

Co!? Ta grafika jest z TCW!? Niemożliwe. Niech Moc będzie z Wami.

Może niewiele nowego, ale naprawdę podoba mi się, że poruszą kwestię owej nieufności.

Boba... no cóż, znowu to namiesza. Ale graficznie obrazek jest prześliczny. Parę minut gapiłam się w niego i pytałam sama siebie: "Ale to na pewno TCW"?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.