Różne

Kilka słów o Her Universe

HerUniverse.comNiedawno donosiliśmy o nowych produktach Her Universe, internetowego sklepu z ubraniami, biżuterią i gadżetami skierowanymi do fanek, a założonego przez Ashley Eckstein (głos Ahoski Tano). Nie były wtedy dostępne zdjęcia trzech zapowiadanych produktów, które teraz prezentujemy poniżej.
Dla najmłodszych (nie do końca świadomych) fanek w ofercie pojawiły się niemowlęce body (18 $). Natomiast wśród nowej biżuterii znalazła się posrebrzana zawieszka do bransoletki z charmsami (12 $), skierowana do fanek Boby Fetta.
Przypominamy, że istnieje możliwość zakupienia kilku koszulek Her Universe z dostawą do Polski za pośrednictwem internetowego sklepu Hot Topic. Szary top z szkicem koncepcyjnym przedstawiającym Leię, Luke’a i Hana (który prezentowaliśmy w poprzednim newsie) jest dostępny tylko w Hot Topic. Natomiast białą koszulkę z tym samym wzorem można zakupić w sklepie Her Universe (28 $). Wszystkie produkty znajdziecie w tym miejscu.Niestrudzona Ashley Eckstein cały czas promuje Her Universe, Gwiezdne Wojny, styl „geek chick” i regularnie udziela nowych wywiadów. W jednym z nich zdradziła ostatnio, że najprawdopodobniej pod koniec czerwca do sprzedaży trafią nowe produkty związane z serialami "Battlestar Galactica" oraz "Warehouse 13". W tym samym czasie ogłoszone zostaną dwie nowe marki, dla których Her Universe rozpocznie produkcję gadżetów. Jak powiedziała Ashley są to dwa tytuły, o które fanki od początku prosiły najczęściej. Dodatkowo aktorka powiedziała, że jednymi z najlepiej sprzedających się produktów są nowa bluza Leii oraz troszkę starsza czerwona koszulka Padmé Nouveau.

W Disneylandzie na Florydzie, podczas trwania Disney’s Star Wars Weekends, powstał butik Her Universe w otwartym z okazji imprezy „centrum handlowym” o nazwie Darth’s Mall. Kilka zdjęć prezentujących to miejsce możecie zobaczyć poniżej, kolejne znajdziecie w tym miejscu.Jeśli jesteście zainteresowani to ostatnie wywiady z Ashley Eckstein znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj

Nowości Her Universe i poczynania Ashley Eckstein możecie śledzić na następujących stronach: HerUniverse.com, Facebook, Twitter, Flickr oraz YouTube.Tagi: Ashley Eckstein (118) Biżuteria (45) Disney (396) Disneyland (79) Dla dzieci (81) Her Universe (43) koszulki (83) Star Wars Weekends (38) Ubrania (77)

Komentarze (5)

fajne, ale szkoda że nie ma męskich

Tak, wiem Kasis :) Dobrze pamiętam ostatnie newsy o Her Universe i Ashley, a w tym też zaznaczyłaś że to przedstawienie wcześniej zapowiadanych produktów.

Her Universe dla Mando? Myślałem, że będą tu jakieś bobkowate stringi czy cuś... :P :D :D

Qel, cóż, właściwie jest to uzupełnienie poprzednich wieści.

Ech, chciałabym taką kanapę albo fotel. Ale najlepiej belę takiego materiału do dowolnego wykorzystania :]
Ciekawa jestem jak dalej będzie się rozwijać Her Universe.

Hmm... dużo tego tym razem nie ma.
Battlestar Galactica? Może niedługo weźmie się za Star Gate SG1, byłoby miło - chociaż i tak bym nie kupił, ze wzgledu na płeć...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.