TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Zapowiedzi komiksowe na sierpień

2012-06-08 13:17:26 TheForce.net

Od niedawna znamy już wszystkie komiksy, które wydawnictwo Dark Horse zamierza wydać w sierpniu tego roku. Są to nowe zeszyty historii Death Sentence, Darth Vader and the Ghost Prison, Spiral i Escape. Dodatkowo wiemy jakie wydania zbiorcze będą miały swoją premierę w październiku. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące każdego z komiksów.

Darth Maul: Death Sentence #2 (4)

Rozpęta się prawdziwe piekło kiedy bracia Darth Maul i Savage Opress zmierzą się z armią najemników wspomaganą przez przyjezdnych Jedi!
Jedyną rzeczą, która może uczynić Dartha Maula jeszcze bardziej wściekłym niż cena za jego głowę jest to, że brat został schwytany przez człowieka, który wyznaczył nagrodę. Jeśli myślicie, że dwaj Sithowie byli niebezpieczni, to poczekajcie na to, co potrafi zdziałać sam Maul!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Bruno Redondo, okładka Dave Dorman. Premiera: sierpień 2012. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Ghost Prison #4 (5)

Vader zmierza się z najgroźniejszymi mieszkańcami Więzienia Duchów. Kadet Tohm zastaje go bezlitosnego i niepokonanego.
Młody człowiek podąża za Mrocznym Lordem znajdując siłę… i ciemność, której nie spodziewał się posiadać. Jest na dobrej drodze zostania oficerem, z którego Imperium mogłoby być dumne. Ale największy sprawdzian ciągle przed nim…
Scenariusz Haden Blackman, rysunki Agustin Alessio, okładka Dave Wilkins. Premiera: sierpień 2012. Cena 3,50 $, 32 strony.

Temat na forum.

Lost Tribe of the Sith #1: Spiral #1 (5)

Na planecie rządzonej przez Sithów – tysiące lat przed bitwą o Yavin – osoba zasiadająca na tronie jest bliska konfliktu z głodnymi rebelianckimi Sithami ze slumsów... i sithańską księżniczką! Kilka wspólnych motywów łączy ich w jednym zadaniu. Ale nie do końca jako partnerów!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, litery Pierluigi Baldassini, tusz Michael Atyieh, okładka Paul Renaud. Premiera: sierpień 2012. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Knight Errant #13: Escape #3 (5)

Miejsce pobytu potężnego reliktu Sithów i przeznaczenie zaginionej rodziny Kerry Holt są bliskie odkrycia. Wiedza Kerry sprawiła, iż zwiadowcza grupa sithańskich żołnieży znalazła się bliżej reliktu niż kiedykolwiek wcześniej. Czy jej chęć odnalezienia rodziny spowoduje następne zniszczenia na terytorium Sithów? A jak długo poradzi sobie będąc o krok przed Sithami i ich bezlitosnym dowódcą?
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Marco Castiello, litery Vincenzo Acunzo, tusz Michael Atyieh, okładka Benjamin Carre. Premiera: sierpień 2012. Cena 3,50 $, 32 strony.

Temat na forum.

Agent of the Empire Volume #1: Iron Eclipse TPB

Imperium jest niepokonane. Z Palpatinem na tronie i Darthem Vaderem kierującym poczynaniami Gwiezdnych Niszczycieli i legionami szturmowców z całej galaktyki nikt nie jest w stanie powstrzymać Imperium.
Ale nie każdy polityczny problem trzeba rozwiązywać wojskiem. Czasami potrzebny jest jeden odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, by wykonać robotę za wszelką cenę.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Stephane Roux, Stephane Crety, litery Julien Hugonnard-Bert, tusz Wez Dzioba, okładka Stephane Roux. Premiera: październik 2012. Cena 18,99 $, 128 stron.

Temat na forum.

Omnibus: Clone Wars Volume #2: The Enemy on All Sides

Generałowie Jedi i ich żołnierze walczą w każdym zakątku galaktyki z armią Konfederacji Niezależnych Systemów.
Na tych polach bitew Anakin Skywalker wycofuje się z walki, Obi-Wan zostaje więźniem Asajj Ventress, a Mistrz Yoda jest zmuszony ryzykować życie starego przyjaciela dla zwycięstwa. Dodatkowo pewna grupka Jedi atakuje Generała Grievousa!
Te wydanie zawiera komiksy takie jak Republic #54-#66 i #68, Jedi: Yoda i General Grievous #1-#4.
Scenariusz John Ostrander, Haden Blackman, Jeremy Barlow, Chuck Dixon, rysunki Jan Duursema, Brian Ching, Brandon Badeaux, Tomas Giorello, Hoon, Rick Leonardi, litery Dan Parsons, Victor Llamas, Mark Pennington, tusz Brad Anderson, Lucas Marangon, Michelle Madsen, Dan Jackson, okładka Kev Walker. Premiera: październik 2012. Cena 24,99 $, 416 stron.

Temat na forum.

TAGI: Agent imperium (Agent of the Empire) (34) Agustin Alessio (23) Andrea Mutti (21) Bruno Redondo (11) Dark Horse Comics (797) Darth Maul: Death Sentence (10) Darth Vader i widmowe więzienie (Darth Vader and the Ghost Prison) (18) John Jackson Miller (173) John Ostrander (184) Knight Errant (52) Lost Tribe of the Sith (komiks) (12) Marco Castiello (24) Omnibus (80) Stéphane Créty (11) Stéphane Roux (11)

KOMENTARZE (5)

 • epizozeur2012-06-09 11:38:23

  interesuje mnie darth vader and the ghost prison i omnibus
  i to wszystko

 • Marc2012-06-09 00:11:47

  ciekawe, że teraz w creditsach jest uwzględniana osoba od typo. pierwsze widzę:-)

 • Ahsoka_Tano2012-06-08 16:13:13

  Super że wydadzą Agent of the Empire w TPB - sam pomysł na komiks - udał się. Najbardziej czekam na Knight Errant: Escape który też zapewne wydadzą później w TPB. (-: Vader and the Ghost Prison - Kolejna ciekawa pozycja. No i Zaginione Plemię Sithów też nie można ominąć. (-:

 • Ahsoka_Tano2012-06-08 16:07:21

  Powrót Maula drażni ale zapewne trzeba choć rzucić okiem na ten komiks, bo rozpierduchę to on może robić, lecz żeby to się nie przeniosło bardziej w zawieruchę w EU. Nie interesują mnie zbytnio burdy robione przez tych dwóch Zabraków, więc tylko rzucę okiem na ten komiks, bo nie oczekuje czegoś specjalnego.

 • Alex Wolf2012-06-08 15:44:50

  świetnie, Zaginione Plemię Sithów powraca w komiksie:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..