Twórczość fanów

Pokaz fan filmu Star Wars w poznańskim Centrum Kultury ZAMEK

Centrum Kultury ZAMEK

W poznańskim Centrum Kultury Zamek, po raz kolejny, odbędzie się pokaz specjalny fan filmów Star Wars, a konkretniej seans pełnometrażowego: Star Wars Uncut. Pokaz filmu z polskimi napisami odbędzie się 28 czerwca o 18:00 w Sali Audiowizualnej w Zamku (ul. Św. Marcin 80/82, Poznań). Przed pokazem Magdalena Kąckaj przeprowadzi wprowadzającą prelekcję.

Co by było gdyby Lord Vader był kobietą? Jak powinien wyglądać pojedynek między Obi-Wanem Kenobim a Lordem Vaderem? Czy szturmowcy zawsze muszą być tacy sztywni? Na te pytania postanowili odpowiedzieć fani gwiezdnej sagi i zrobili własną wersję ,,Gwiezdnych Wojen. Nowej nadziei” - film ,,Star Wars Uncut”. Główny pomysłodawca, Casey Pugh podzielił przyszły film na 473 piętnastosekundowych sekwencji, które fani na całym świecie mogli nakręcić w dowolnej technice. Projekt okazał międzynarodowym wydarzeniem, a jego twórca otrzymał w 2010 roku nagrodę Emmy. Zaprezentowana w styczniu tego roku ostateczna wersja projektu to przekrojowy przegląd twórczości fanów Gwiezdnej Sagi i świeże spojrzenie na klasyczny dziś już film.

Strona wydarzenia na Facebooku. O samym projekcie ,,Star Wars Uncut” pisaliśmy tutaj.Tagi: Fan Film (246) Poznań (94) Star Wars Uncut (6)

Komentarze (4)

nie będzie mnie Pń :( szkoda

ech, 28, mam koniec roku, nie zdążę bo od razu wyjeżdżam w góry

Brałem udział w dwóch konkursach literackich, zorganizowanych przez ZAMEK :P

AAAh, do dentysty akurat idę, a może by mnie ojciec podwiózł.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.