TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Zapowiedzi komiksowe na wrzesień

2012-07-02 21:35:35 TheForce.net

Znamy już wszystkie komiksy, jakie wydawnictwo Dark Horse Comics wyda we wrześniu tego roku. Uniwersum George'a Lucasa reprezentują następujące pozycje.

Knight Errant #14: Escape #4 (5)

Złapana w walce pomiędzy dwoma armiami Sithów, Jedi Kerra Holt stara się jak może by zapobiec odnalezieniu sithańskiego reliktu. Jej misja odnalezienia swojej zaginionej rodziny przyprowadziła wojnę na ten świat, a gdy Kerra zbliża się do końca misji, odkrywa jakie niebezpieczeństwa mogą spaść na galaktykę, jeżeli relikt wpadnie w ręce Sithów. Czy Kerra pozwoli by chęć odnalezienia swojej rodziny była silniejsza od potrzeby tysięcy niewinnych istot?
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Marco Castiello, litery Vincenzo Acunzo, tusz Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Premiera: wrzesień 2012. Cena 3,50 $, 32 strony.

Temat na forum.

Lost Tribe of the Sith #2: Spiral #2 (5)

Ustalając kurs więziennego pojazdu na niezbadane terytoria, rebeliancka księżniczka podróżująca na gapę znajduje się w bitwie niemożliwej do wygrania. W tej konfrontacji mierzą się jej towarzysze i społeczeństwo dziwnych samo-ogłoszonych wygnańców. Gdy towarzysze księżniczki zostają wykiwani przez wygnańców, nowe możliwości cywilizacji zwracają ich uwagę. Pewien rebeliant lekkomyślnie próbuje pójść po pilnie strzeżoną broń, która jak uważa mogłaby pokonać całe plemię Sithów!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, litery Pierluigi Baldassini, tusz Michael Atiyeh, okładka Paul Renaud. Premiera: wrzesień 2012. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Ghost Prison #5 (5)

Plan generała Gentisa by przejąć raczkujące Imperium i zdetronizować Imperatora wraz z Darthem Vaderem jest prawie ukończony. Gentis musi jeszcze tylko zwabić i schwytać Wielkiego Moffa Tarkina. Ale generał nie jest świadomy potęgi ciemnej strony i sekretów Więzienia Duchów. Wojna zawitała na Coruscant i nawet tysiące lojalnych kadetów mogą nie wystarczyć by powstrzymać wściekłego Vadera.
Scenariusz Haden Blackman, rysunki Agustin Alessio, okładka Dave Wilkins. Premiera: wrzesień 2012. Cena 3,50 $, 32 stron.

Temat na forum.

Darth Maul: Death Sentence #3 (4)

Kiedy ranny Maul kuruje się po walce z grupą Jedi, planuje zemstę i zastanawia się jak wydostać Savage`a Opressa (który tym razem znajduje się w ich niewoli). Ale Maul musi stawić czoła nie tylko im, ale także potężnemu magnatowi górniczemu, który posiada własną armię!
Całe szczęście Maula, że ów bogacz wykorzystuje jak siłę roboczą mieszkańców planety, a tubylcy... buntują się!

Scenariusz Tom Taylor, rysunki Bruno Redondo, tusz Michael Atiyeh, okładka Dave Dorman. Premiera: wrzesień 2012. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Dark Times Volume #5: Out of the Wilderness TPB

Każdy chce dorwać Jedi Dassa Jennira. Zabójca jest gotowy do strzału, Darth Vader wyrusza za nim w pogoń, a załoga Uhumele stara się odnaleźć starego partnera. Ale dla Jennira i jego partnerki, Ember Chankeli te zmartwienia są niczym w porównaniu z przebyciem pustyni i piratami, którzy ich zaatakowali!
Scenariusz Randy Stradley, rysunki Doug Wheatley, tusz Dan Jackson, okładka Pablo Correa. Premiera: listopad 2012. Cena 17.99 $, 120 stron.

Temat na forum.

Knights of the Old Republic Volume #10: War TPB

Republika i Mandalorianie są w stanie wojny, a niektórzy Jedi dołączają do walki! Jeden z nich, Zayne Carrick, znalazł się na linii frontu przeciw swojej woli… A kiedy został pojmany przez Mandalorian, zmusili go oni nie tylko do walczenia, ale do walczenia po ich stronie!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Andrea Mutti, litery Gigi Baldassini, tusz Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Premiera: listopad 2012. Cena 19,99 $, 120 stron.

Temat na forum.

TAGI: Agustin Alessio (23) Andrea Mutti (21) Benjamin Carre (8) Bruno Redondo (11) Dan Jackson (5) Dark Horse Comics (797) Dave Dorman (7) Douglas Wheatley (45) Haden Blackman (76) John Jackson Miller (173) Knight Errant (52) Marco Castiello (24) Michael Atiyeh (15) Randy Stradley (99) Tom Taylor (49)

KOMENTARZE (11)

 • hashhana2012-07-05 22:38:54

  "[...]nawet tysiące lojalnych kadetów mogą nie wystarczyć by powstrzymać wściekłego Vadera."
  Już im współczuję xDD

 • epizozeur2012-07-03 22:24:16

  kupię Dartha Maula

 • X-Yuri2012-07-03 15:45:01

  Piett> W miedzyczasie zobaczylem preview kolejnego zeszytu - http://images.darkhorse.com/common/salestools/previews/swkees2/swkees2p4.jpg tu to jeszcze bardziej po oczach wali że to prawie_jak_WAR ; p

  I jak dla mnie Horus skrótem myślowym pojechał - "osobnicy_do_złudzenia_przypominający_ekipę_WAR" ; )

  Ale jak mówisz, SW ostatnio, jeśli o Desing chodzi, to "Ciągle to samo" : (

 • Ahsoka_Tano2012-07-03 15:24:16

  Vader rzeczywiście brzydko wygląda - no, ta jego ręka - mogli dać kurczę Beyghora Sahdetta to by super wyglądało a nie... Nowego stylu graficznego w KoToRze nie trawię po prostu. Mnie okładka KE raczej nie skojarzyła się z klonami, choć może po chwili przyjrzenia się, tak lekko z denka ale... bardziej mi to wygląda na jakąś armię prewencyjną, gdyż po prawej stronie od tego rozwścieczonego Sitha w masce, jest jakiś koleś z młotem w pozycji aka z tej jak w grze "Red Faction" :D Zresztą, KE jak dobrze kojarzę, to rozgrywa się w czasach Starej Republiki a nawet i ciut głębiej, więc wygląd tych niby "klonów" bardziej mi się kojarzy z żołnierzami z TOR-a - wizjery, zbroja i w ogóle...

 • Piett2012-07-03 15:19:58

  X-Yuri -> Zakładam że większość potrafi szybko sprawdzić Wookie czy Ossusa by sprawdzić kiedy dzieje się akcja i dostać odpowiedź.

  To że do znudzenia twórcom SW się wydaje że każda zbrojna w SW musi się opierać na jakiejś białej zbroi sprzed iluś tysiącleci to jedno. Ja serii nie czytałem a nie wiem czy pod zbroją są klony czy zwykli poborowi - po prostu staram się wyciągać logiczne wnioski:).

 • X-Yuri2012-07-03 14:59:42

  Piett> No powiedz, że jakby Ci pokazali okładkę KE BEZ KONTEKSTU, to byś nie uznał że to jakaś formacja klonów ? : D

 • Piett2012-07-03 12:51:37

  Horus -> A gdzie masz te klony?

 • Rycu2012-07-03 12:06:11

  Może nie jestem krytykiem sztuki ale niektóre okładki wyglądają jakby były nakreślone od tak sobie, a reszta to zrzyna z innych pozycji komiksowych.

 • Darth Zabrak2012-07-03 08:28:12

  Maul na czele rebeliantów!?

 • Horus2012-07-03 00:36:41

  WTF!? Co w Knight Errant robią klony!? Już prędzej spodziewałbym się tam Mandalorian, ale KLONY!?

 • Carno2012-07-02 23:23:45

  Dawno nie widziałem już tak paskudnych okładek wydań zbiorczych. Dark Times zostały całkowicie popsute przez tę kuriozalnie wygiętą rękę Vadera, natomiast na okładce KOTORów na pierwszym planie znajduje się jakaś krótko ostrzyżona dziewczynka. Widział ktoś Zayne'a?

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..