Twórczość fanów

Dwa nowe opowiadania

Kassila, LKZ

Wakacje w pełni, wielu fanów ma teraz więcej czasu, dlatego prezentujemy dziś nowe fanowskie opowiadania, po które mamy nadzieję, sięgnięcie w wolnej chwili. W najbliższym czasie dostarczymy więcej wakacyjnej lektury, a dziś zapraszamy do przeczytania dwóch opowiadań:

LKZ podesłał tekst pt. "Z życiem nie ujdziecie", którego akcja rozgrywa się na Coruscant, niedługo po „Zemście Sithów”. Główny bohater – oficer Imperialnego Wywiadu – nadzoruje akcję, która ma mu przynieść upragniony awans. Jednak, gdy dowodzone przez niego siły wkraczają do mrocznego budynku starej fabryki, precyzyjny plan zaczyna się walić.

Natomiast Kassila w krótkim opowiadaniu "Co nas nie zabije…" przedstawiła historię pewnego garnizonu Imperium stacjonującego na niezbyt istotnej planecie. Akcja tego fanfika rozgrywa się 9 lat po bitwie o Yavin i opowiada o żołnierzach Imperium, których los zależy od wydarzeń z przeszłości. Nieświadomi pewnych powiązań szturmowcy nie wiedzą, że wróg jest bardzo blisko.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do bastionowej biblioteczki.Tagi: Fanfik / opowiadanie (213)

Komentarze (9)

Jaro --> w następnej porcji wakacyjnego czytania, pewnie w przyszłym tygodniu

Qel -> od tamtej pory nic się w nim nie zmieniło:)

A jak tam moooooojeeeeeee...?

Ha! "Co nas nie zabije" miałem okazję przeczytać w maju :P

Tak, opowiadanie można podesłać bezpośrednio do mnie. Mail w profilu.

Prawdopodobnie wystarczy (nawet śmiało ;)) podesłać ów opowiadanie jako PW do Kasis i wtedy Ona będzie wiedziała co z tym zrobić ;] Co do w/w opowiadań to przeczytam, jak znajdę chwilkę czasu... [-:

Jak się przysyła opowiadania na Bastion?

Przyjemne lektury na wolną chwilę :] Opowiadanie "Z życiem nie ujdziecie" powinno się dobrze czytać po zmierzchu. Ja czytałam jak było jasno, ale myślę, że w ciemnościach odbiór może być fajniejszy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.