Atak klonów

''Atak klonów 3D'' - pierwsze projekcje na Celebration VI

Dziś w nocy opublikowano program konwentu Celebration VI. Wśród różnych oficjalnych i fanowskich punktów programu pojawił się też panel o przyszłości Gwiezdnych Wojen w 3D, na którym wedle zapowiedzi pokazane mają być fragmenty "Ataku klonów" w 3D.

Oficjalny opis punktu Zobacz przyszłość Gwiezdnych Wojen 3D na Celebration VI! : Dołącz do mistrzów efektów specjalnych, laureatów nagrody Akademii, Dennisa Murrena i Johna Knolla, na specjalny konwentowy wgląd w powstawanie Gwiezdnych Wojen 3D. Dowiedz się jak specjaliści z Industrial Ligh & Magic - wybitnego studia efektów specjalnych Lucasfilm - prowadzą ten projekt, żeby przenieść go na jeszcze wyższy poziom na kolejne epizody. Murren i Knoll zaprezentują też pierwsze ekskluzywne klipy z filmu Gwiezdne Wojny Część 2 Atak klonów w 3D! Sponsorowany przez RealD, ten pokaz będzie prezentował specjalne okulary 3D, które widzowie będą mogli ze sobą zabrać na pamiątkę.

Możemy mieć nadzieję, że właśnie na Celebration dowiemy się więcej szczegółów na temat premiery filmu, oraz jego międzynarodowej dystrybucji. Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale roku 2013 znów będziemy świadkami obecności Gwiezdnych Wojen w kinach na całym świecie.

Temat na forumTagi: 3D (143) Celebration (406) Epizod II: Atak klonów (830)

Komentarze (35)

Nie mogę sie doczekać AotC w 3D.

oby było więcej efektów wizualnych niż w mrocznym widmie w 3D. A no i spodziewam się nowego słownika ilustrowanego.

Gunfanie... Pewnego dnia Darth GROM pomyśli o mnie: "My Master!" :P


Darth-Trix
Jestem fanem SW przez niemalże całe życie, widziałem Sagę w wielu wydaniach i sorry, ale według mnie wszystkie kolejne wersje są właśnie dla starych fanów - po to, żeby mogli zawsze zachwycać się ich wysoką jakością

Qel jest zaginionym synem GROMcia :D

Do wszystkich co marudzą o 3D:
Moim zdaniem, wszystko to jest robione nie dla nas, lecz dla młodzieży która została zainteresowana gwiezdnymi wojnami najpierw przez TCW a teraz przez nową jakość sagi. 3D oznacza że w sklepach i kioskach pojawi się dużo nowych gadżetów i pism o SW, a same gwiezdne wojny znów staną się takie modne jak były kiedyś. (nie zaprzeczam że nie są modne, lecz u mnie w szkole w ciąż uważane za starocie i nie warte uwagi)

powiem tak: AotC już i tak niewiele może zaszkodzić, a może uda się z tego zrobić przynajmniej fajny efekcjarski film... Chętnie pójdę sprawdzić:)

Podobnie jak w przypadku Mrocznego widma 3d spodziewam się wyjścia prenumeraty kolekcji z ksiązkami z uniwersum, tym razem z okresu po zemście Sithów i do NEJ.

Jestem wielką fanką star wars. Więc czekam z niecierpliwością na Atak Klonów w 3D.

To było oczywiście o Onomie ;]
Qel - klimat i przerabianie filmu po 40 latach mają ze sobą strasznie dużo wspólnego. Nowoczesne efekty na chama wrzucone do starego filmu... prawie kiczowato to wychodzi

Polać mu! Wreszcie ktoś dobrze powiedział ;p

Onoma, klimat a jakość i typ obrazu nie mają ze sobą nic wspólnego. Klimat np. w SW nie różni się w żadnym stopniu między wersją na VHS, a taką na Blue-Ray - jest identyczny. Jednakże na dzisiejsze standardy wersja VHS jest obleśna, a ta w fullHD jest idealna do oglądania i oglądanie gorszej jakości powoduje odczucie że ma się przed oczyma jakiś shit, a nie ulubiony film. Żaden film, niezależnie od tego czy był koloryzowany, konwertowany na DVD, Blue-Ray'a czy 3D nie stracił nic ze swojego klimatu, a jedynie zyskał nowy wspaniały obraz.

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania filmów w lepszej i milszej dla oka jakości. Chcesz pozostać przy przedpotopowym obrazie, to Twoja sprawa.
Ja natomiast mam wielką nadzieję na to że za jakieś 15 lat pójdę do specjalnie przygotowanej sali kinowej na dowolną część Sagi w 5D, a w niej zobaczę piękne, w pełni zachowujące klimat SW 3D i poczuję pozostałymi zmysłami wszystko to co zobaczę na ekranie

Qel -> efekciarstwo nigdy nie będzie wyższą jakością niż klimat.

CZY TO BEDZIE NAJLEPRZE

Ostatnio na AotC zasnąłem...

Jak to mówią "lepsze wrogiem dobrego", Qel Asim, "lepsze wrogiem dobrego"...

Dexter, to dobrze że jest już coraz bliżej OT w 3D. W końcu te genialne filmy posiądą jakość, na jaką zasługują

:) nie moge się doczekać

Oby to padło w box offisie, bo z każdą częścią bliżej do ANH... :/

Jestem fanem Star Wars (obu trylogii) i powiem szczerze, przeżyłem szok oglądając Mroczne Widmo w 3D. To jaki potencjał ma ten film i jak został on zmarnowany... 3D było widać świetnie jedynie w scenach statycznych - przy stole np., a w scenach walki = nic! jakąkolwiek więc info o Ataku klonów w 3D przyjmuje BARDZO CHŁODNO !!!

Będzie Atak Klonów w 3D!!!!!1111oneone

Fajnie, już się obawiałem, że będą jakieś problemy z AotC 3D :)

Co za wspaniała wiadomość!!! Niezwykle się cieszę z tego faktu :D

Dobrze, że w mojej mieścinie na jesień otworzą kino z salą 3D, to nie będę musiał po metropiliach jeździć na starłorsy.

3D! 3D! 3D!!! HURRRA!!!

Jupiiii!!!

Zobaczymy jak tym razem im wyjdzie to 3D.

A to niespodzianka

No i fajnie, znowu SW w kinie :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.