TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Koszulka z Marą Jade i inne nowości

2012-08-16 23:15:02 HerUniverse.com

Wielkimi krokami zbliża się do nas (czy raczej za oceanem) największa tegoroczna impreza poświęcona Star Wars – Celebration VI. Program już ogłoszony, zapowiedzi ciągle napływają, a fani szykują się i oczekują na nowości oraz wieści z imprezy. Her Universe również podało szczegóły na temat swojego udziału w konwencie. Po pierwsze zaprezentowano nowe produkty Star Wars, które trafią do sprzedaży w Orlando.
Pierwszym z nich jest limitowana koszulka z Marą Jade, o którą fanki prosiły od początku istnienia sklepu i która w planach była od dawna. Podczas konwentu można będzie zakupić jedną z 300 koszulek ozdobionych grafiką artystki Cat Staggs. Również w tej ilości dostępna będzie kolejna posrebrzana zawieszka do bransoletki z charmsami. Nowa zawieszka przedstawia R2-D2 i w tym roku była już dostępna podczas konwentu Comic-Con w San Diego. Z myślą o fankach, które na Celebration VI udać się nie mogą, w sklepie Her Universe dostępne będzie kolejne 50 koszulek i 50 zawieszek do kupienia online (od 23 sierpnia). Kolejne dwa topy, które zadebiutują podczas konwentu w Orlando, trafią do normalnej sprzedaży i pozwolą określić przynależność ich właścicielki do Rebelii lub Imperium.Poza nowymi produktami Ashley Eckstein organizuje dla fanek profesjonalną sesję zdjęciową, będącą odpowiedzią na prośby dziewczyn chcących zostać modelkami Her Universe. Każda fanka, bez względu na wiek i rozmiar, może wziąć w niej udział i pozować w ubraniach Her Universe (dziewczyny, które nie mają własnych, będą mogły wypożyczyć na miejscu). Zdjęcia wykona profesjonalny fotograf Preston Mack i zostaną one opublikowane po imprezie na Facebooku.
Dodatkowo, jak wspominaliśmy Ashley Eckstein poprowadzi panel dyskusyjny pod tytułem "Znęcanie się – co każdy rodzic, nauczyciel i dzieciak wiedzieć powinien". W panelu weźmie udział Carrie Goldman autorka książki na ten temat, będąca równocześnie matką małej Katie, której dokuczano z powodu zamiłowania do Gwiezdnych Wojen.

Przy okazji poniżej można zobaczyć jedną z koszulek dla dziewczynek, której dotychczas nie prezentowaliśmy i przykładowe koszulki z innych kolekcji sklepu, w tym nowych serii, które ostatnimi czasy wystartowały w ramach Her Universe i są świetnym dowodem na to, że firma się rozkręca, a Ashley Eckstein miała rację. Więcej koszulek i gadżetów z serii spoza Star Wars możecie zobaczyć na stronie Her Universe: Star Trek, Doktor Who, Battlestar Galactica, Warehouse 13.Nowości Her Universe i poczynania Ashley Eckstein możecie śledzić na następujących stronach: HerUniverse.com, Facebook, Twitter, Flickr oraz YouTube.
TAGI: Ashley Eckstein (131) Biżuteria (51) Celebration (451) Doktor Who (13) Her Universe (44) koszulki (84) Mara Jade (9) Star Trek (117) Ubrania (78)

KOMENTARZE (8)

 • epizozeur2012-08-17 23:55:34

  fajny wisior artoo

 • Lord Bart2012-08-17 14:50:09

  ta na dole, pierwsza po lewej w górnym rzędzie... mniam :P


  Znaczy koszulka :D

 • Qel Asim2012-08-17 13:47:37

  darth_numbers
  Nie wiesz kim jest Mara Jade? Na serio? To zajrzyj na tą stronkę --->
  ossus.pl/biblioteka/Mara_Jade

 • ShaakTi11382012-08-17 12:30:21

  Teraz tylko czekać, aż jakiś Ha end em wypuści to w Polsce. Imperialny top jest świetny.

 • Nestor2012-08-17 09:41:56

  Tą z Marą zamówię dla żony.

 • darth_numbers2012-08-17 09:06:57

  A kto to w ogole jest, ta Mara Jade (a moze Mary Jane, he he), jakas nerdowska fantazja czy co :-)

 • Qel Asim2012-08-16 23:45:01

  Ta koszulka (czy co to tam jest :P) na pierwszej fotce jest najlepsza

 • Kasis2012-08-16 23:23:06

  Ciekawie wyglądają nowe koszulki, szkoda tylko, że Mara nie trafi na stałe do sprzedaży. Topy proste, ale chwytliwe, że się tak wyrażę. Na upartego i panowie mogli by w nich paradować ;]
  Ostatnimi czasy naprawdę dużo przybyło tych produktów w Her Universe, miło patrzeć, że przedsięwzięcie okazało się strzałem w dziesiątkę. Miałam nosa, że zapowiadane ważne tytuły to Star Trek i Dokto Who :] Koszulki do innych serii, też mi się w większości podobają.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..