Karcianki

ForceFCCG III ruszyło

ForceFCCG

Grupka fanów z Krakowskiego Fandomu Star Wars - tworząca fanowskie studio FANdalorian Crew - zamieściła właśnie w sieci najnowszą odsłone swojej karcianki o której pisaliśmy tutaj.

Twórcy, do naszej dyspozycji oddali 292 różne karty, które możemy składać w decki o dowolnej konfiguracji. Jako dowódca jednej z czterech stron konfliktu sami zadecydujemy czy wolimy taktykę defensywną, czy ofensywną.
Strona techniczna programu to jego mocny atut. Dobrze przemyślana mechanika gry, wysoka czytelnośc kart, dobrze dobrane ilustracje i grywalność to tylko kilka zalet. Od pierwotnej wersji do "trójki" gra przeszła gruntowny remont, także fanów pierwszej odsłony projektu czeka miła niespodzianka.
Więcej informacji o samej grze oraz zasadach możecie znaleźć w tym miejscu. Po więcej informacji odsyłamy was do strony twórców, do której link znajdziecie poniżej:ForceFCCG na Facebooku

Temat na forumTagi: ForceFCCG (4) Gra karciana (11)

Komentarze (11)

Peter_D - "dobrze dobrane ilustracje" - tak, to nie są ręcznie rysowane arty - przykład po Mand'alorze czy jednym z braci Moomo...

oby grywalność ForceFCCG III była miła dla oka.

Nie kumam karcianek, ale po kiego są tam anglojęzyczne cytaty? Licencja nie zezwala na tłumaczenie, czy ino mają wyglądać mądrzej?

takie nie star warsowe

Dobra, chyba sam sobie odpowiedziałem na swoje pytanie. Pikseloza wyjaśniła wszystko. I teraz mogę stwierdzić, że nie wliczając artów ogólnie graficznie jest słabo. Sorki, ale można się było lepiej postarać.

OK, a teraz mi powiedzcie, te rysunki/arty są narysowane specjalnie dla tej karcianki czy wzięte z gotowych materiałów?

wygląda super

Nie gram w tego typu gry, aczkolwiek wygląda to ciekawie :)

niektóre karty z galerii naprawdę robią wrażenie... chociaż Impeirum, no chyba że tak musi być :P

Ja również wypróbuję. Graficznie rzeczywiście całkiem zacnie.

Wiem, że się czepiam...ale jak już coś wypuszczać, to można sprawdzić teksty, zwłaszcza cytaty. Pierwsza karta. conquer, nie concuer.
Ale poza tym, ha! Czas wypróbować :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.