TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Ewan McGregor chce kolejnego "Moulin Rouge!"

2005-03-21 17:56:00 Onet.pl

Ewan McGregor przyznał, że chciałby zagrać w kontynuacji przebojowego musicalu "Moulin Rouge!" z 2001 roku. Aktor oświadczył, że był pod bardzo dużym wrażeniem pracy australijskiego reżysera Baza Luhrmanna i w związku z tym z chęcią wcieliłby się ponownie w rolę poety Christiana.

Przypomnijmy, że oryginalny film opowiada o Moulin Rouge - najsłynniejszy, i najbardziej skandalizującym nocnym klubie Paryża przełomu ubiegłych wieków. Jego gwiazdą jest Satine, piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę. Ona kocha jednak Christiana, ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia. McGregorowi w obrazie partnerowała Nicole Kidman.

- Nigdy nie nakręciłem czegoś podobnego - przyznaje aktor. - Nigdy w kinie nie było czegoś podobnego. To świetna szansa na śpiewanie i tańczenie oraz bycie w tak doborowym towarzystwie. Miałem wrażenie, że jesteśmy w cyrku. To było wyjątkowe doświadczenie każdego dnia: kolory, muzyka, szalony Baz. Zrobiły to samo jutro. Byłby naprawdę szczęśliwy mogąc nakręcić "Moulin Rouge 2".
TAGI: Ewan McGregor (488)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..