Świat Filmu

Ewan McGregor chce kolejnego "Moulin Rouge!"

Onet.pl

Ewan McGregor przyznał, że chciałby zagrać w kontynuacji przebojowego musicalu "Moulin Rouge!" z 2001 roku. Aktor oświadczył, że był pod bardzo dużym wrażeniem pracy australijskiego reżysera Baza Luhrmanna i w związku z tym z chęcią wcieliłby się ponownie w rolę poety Christiana.

Przypomnijmy, że oryginalny film opowiada o Moulin Rouge - najsłynniejszy, i najbardziej skandalizującym nocnym klubie Paryża przełomu ubiegłych wieków. Jego gwiazdą jest Satine, piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę. Ona kocha jednak Christiana, ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia. McGregorowi w obrazie partnerowała Nicole Kidman.

- Nigdy nie nakręciłem czegoś podobnego - przyznaje aktor. - Nigdy w kinie nie było czegoś podobnego. To świetna szansa na śpiewanie i tańczenie oraz bycie w tak doborowym towarzystwie. Miałem wrażenie, że jesteśmy w cyrku. To było wyjątkowe doświadczenie każdego dnia: kolory, muzyka, szalony Baz. Zrobiły to samo jutro. Byłby naprawdę szczęśliwy mogąc nakręcić "Moulin Rouge 2".Tagi: Ewan McGregor (414)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.