Książki

"Zaginione Plemię Sithów"

Amber

W końcu po wielu zmianach wydawniczych, w polskich księgarniach można zakupić oczekiwaną książkę "Zaginione Plemię Sithów". Jest to zbiór opowiadań, które oryginalnie wydawane były jako ebooki w Stanach Zjednoczonych. Książka autorstwa Johna Jacksona Millera została przetłumaczona przez duet Anny Hikiert i Aleksandy Jagiełowicz. Cena detaliczna tej liczącej 368 stron pozycji to 37,80 zł.

Pięć tysięcy lat temu, po zasadzce Jedi, górniczy statek Sithów "Omen" rozbił się na dalekiej i zapomnianej planecie. Jego dowódca, Yaru Korosin, rozpoczął krwawą walkę z przeciwną frakcją, dowodzoną przez własnego brata. Porzuceni i zaglądający śmierci w oczy Sithowie nie mają wyboru, poza zbadaniem otaczającej ich okolicy. Czeka ich wiele brutalnych wyzwań – drapieżniki, śmiertelne zarazy, plemienne ludy, które czczą mściwych bogów – jednak jak na Sithów przystało, stawią im wszystkim czoła przy pomocy Ciemnej Strony Mocy.

Prawdziwa walka zacznie się jednak dopiero wtedy, kiedy dumni i bezkompromisowi Sithowie zapragną zdobyć władzę za wszelką cenę. Pokonają prymitywne ludy i znajdą drogę powrotną ku swojemu prawdziwemu przeznaczeniu - władzy nad galaktyką. Ich dziedzictwo dorastało przez tysiące lat tylko po to, by zmierzyć się z najgorszym ze wszystkich niebezpieczeństw: wewnętrznym wrogiem.


Temat na forum.Tagi: Aleksandra Jagiełowicz (40) Amber (525) Anna Hikiert-Bereza (118) John Jackson Miller (172) Lost Tribe of the Sith (25)

Komentarze (18)

już na półce stoi, niestety kampania wrześniowa nie pozwala się zabrać ;( wie ktoś może kiedy mniej więcej Amber ogłosi kolejny plan wydawniczy na najbliższe miesiące? bo teraz Czerwone Żniwa a dalej nie ma żadnych konkretnych zapowiedzi, bo Shadow Games i Plageuius to z dość starej rozkładówki to może zmienią coś

Kupię, a jak :)

Kupię w najbliższym czasie. Książka zapowiada się ciekawie, w końcu opowiada o Sithach ;)

W końcu,z pewnością kupię.

Chodzi o omena z rozdroży?

Nareszcie będzie można kupić, co zrobię niedługo.

must have dla każdego kroczącego po ciemnej stronie ;)

Kupię po wypłacie :)

No i nareszcie, chciałoby się powiedzieć. Choć to tylko Sitowie. ;)

A ja nadal czekam na Plagusia :)

Wreszcie książka na którą czekałem została wydana.:)

No w końcu! :)

W empiku na pólkach nie było, ale zamówienie złożone w lipcu w końcu zostało zrealizowane;)

heh Sithowie w tytule i już mnie zmiękczyło... poszukam poszukam, ale kiedy przeczytam?

Byłem dzisiaj w empiku, książki nie zauważyłem. Liczę, że w poniedziałek się to zmieni.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.