Wojny Klonów

"Darth Maul Returns" na DVD

TheForce.net

Dziwną - i trochę nieoczekiwaną - wiadomość o "The Clone Wars" przekazał dziś serwis TheForce.net. Choć premiera czwartego sezonu serialu dopiero w październiku, to już od 11 września będzie można kupić na DVD... ostatnie cztery odcinki, od "Massacre", po "Revenge", które składają się na historię o Maulu. Choć wydawcy, zarówno amerykańscy, jak i polscy, w przeszłości wypuszczali na rynek odcinki rozdzielone na kilka różnych części, to jest to pierwsza sytuacja, w której wydanie jest niekompletne. Owa płytka będzie dostępna wyłącznie w sklepach Target, w cenie 9,99 $. Co ważne, będzie to edycja reżyserska, choć na chwilę obecną nie wiadomo jakie zmiany wprowadzono względem pierwotnej wersji odcinków. Poniżej znajduje się informacja prasowa i zwiastun.

Dramatyczny powrót Dartha Maula to jedna z najczęściej omawianych zmian w "The Clone Wars". Zły lord Sithów nadal będzie siał zniszczenie w galaktyce w nadchodzącym piątym sezonie serialu animowanego. Bądź światkiem jego wskrzeszenia w wersji reżyserskiej, dostępnej tylko w sklepach Target od 11 września.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: DVD (539) The Clone Wars (1316)

Komentarze (18)

Teraz sobie skojarzyłem, może w następnym sezonie wskrzeszą Jango Fetta i spieprzą epizod drugi?

Ale kampanię reklamową sobie zrobili z robienia idioty ze ś. p. Dartha Maula oraz pozbawiania Mrocznego Widma sensu :/

Trailer wygląda nawet ładnie, ale tylko trailer.

bądź światkiem... światkiem???? :)))

Kasa! Choć no tutaj! Gadają o Tobie! xD

Jak dla mnie pomysł wydania tylko tej części czwartego sezonu jest dobry. Dziwię się że nie wydano w taki sposób Trylogii Mortis. A trailer jak zwykle wyszedł świetny!

Mimo wszystkich okoliczności trailer został całkiem fajnie złożony.

Bo dla Lucasa liczy się tylko kasa ....

Przepraszam bardzo, ale dlaczego Maul na pudełku nie ma cycków? Przecież w ten sposób pozbywacie się potencjalnej klienteli spośród napalonych gimnazjalistów!

Kasa, kasa, kasa - żenada, choć odcinki o Maulu same w sobie są dobre (miło się ogląda), to fabularnie dno.

Chwyt, chwyt. 4 odcinki trwają około 2 godzin, więc można to już reklamować jako pełnoprawny spinn-off o Maul'u.

co się dziwić, świat to skrzyżowanie rzeźni z bankiem i burdelem

Skok na kasę!

Czyli chcą wydać dwa razy prawie to samo.

żal, ku'wa, żal. Naprawdę. Nie jestem w stanie uwierzyć jak kiedyś jarałem się Maulem. Świetna postać, zabita "za wcześnie?" może, ale był, miał parę wejść, komiksów i koniec. Prawdopodobnie najlepsza część E1. I co? Teraz przy takim gównie jak TCW rozrabiają go na papkę... żenada.

Czekam kiedy Amerykanie dograją głosy do Flipa i Flapa + pokolorują Brzdąca... straszne to jest, przez takie rzeczy SW traci jakąkolwiek magię, która kiedyś przyciągała...

Widać,że George chce jeszcze zarobić na Maulu.

Oho... papa Lucas chce zarobić jeszcze trochę na zrobieniu z Maula mechanicznego świerszcza.

Moim zdaniem jest to jeno chwyt marketingowy, bo wersja reżyserska i tak znajdzie się na wydaniu blu-ray. Chociaż niecałe 10 $ to nie jest tak tragicznie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.