TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Przecieki z filmu...

2005-03-23 17:12:00

W sieci pojawiły się spoilery, od osoby, która twierdzi, że widziała roboczą wersję „Zemsty Sithów”. Oto i one. Dotyczą one ostatnich scen w filmie.Spoilery

- Ostatnimi słowami w filmie ma być wypowiedź C-3PO – „Oh nie”, będące reakcją na informację, że wykasują mu pamięć.

- Pogrzeb Padme na Naboo będzie połączony z wielką procesją, na której będą obecni tysiące ludzi. W tym Jar Jar Binks, Sio Bibble, obecna Królowa itp. Jar Jar występuje w filmie tylko w tej scenie, dodatkowo nie mówi ani słowa.

- Następnie zobaczymy Vadera i Sidiousa na mostku Niszczyciela Gwiezdnego. Wszystko tam jest stylizowane na klasyczne Epizody, w tym mundury, czapki. A młody kapitan to prawdopodobnie Tarkin.

- Zobaczymy Baila Organę, który przybywa swoją Korwetą na Alderaan, siada na balkonie wraz z żoną i niemowlęciem – Leią.

- Na koniec widzimy Obi-Wana, który przybywa na farmę Larsów przynosząc młodego Luke’a. Daje go Beru i odchodzi na pustynię. Beru zanosi Luke’a do Owena i wpatrują się razem w diunę i binarne słonca na horyzoncie.

Na tym film się kończy. Źródło podało jeszcze dwie rzeczy – otóż cała bitwa na Kashyyyku będzie bardzo krótka. A prawda jest taka, że Ian McDiarmid w praktyce „kradnie” film, jest najciekawszym i najlepszym aktorem. Jego głos jest niesamowity. A słowa „Powstań” znane z Teasera, wcale nie pochodzą z sceny narodzin Dartha Vadera, a środka filmu, gdzie Anakin okazuje swoją lojalność Sidiousowi.

Koniec spoilerów.
TAGI: Epizod III: Zemsta Sithów (937) przecieki (340)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..