TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Revenge of the Bricks

2005-04-12 23:00:00

Jak już wcześniej informowaliśmy (więcej) 8 maja na Cartoon Network ukaże się krótki filmik LEGO. Teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź „Revenge of the Bricks” (Zemsta Klocków), bo taki będzie nosił tytuł.

Poznaj Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera, Chewbaccę, Yodę i Mistrzów Jedi w sposób w jaki nigdy nie widziałeś ich wcześniej w filmie LEGO: „Star Wars: Revenge of the Bricks”. Ostatni rozdział Gwiezdnej Sagi jest już prawie przed nami, ale przedtem Lucasfilm i firma LEGO połączyły swoje siły, by stworzyć wydarzenie telewizyjne, które trzeba będzie koniecznie zobaczyć. Starcie Dobra i Zła, niesamowite eksplozję, a także heroiczne bitwy rycerzy Jedi w starciu z Sithami, który chcą przejąć władzę nad galaktyką w nowym, w pełni komputerowym animowanym filmie krótkometrażowym. Całość ma zawierać bardzo dużo akcji i humoru, a dodatkowo ma być stylizowana na figurki LEGO. Na Amerkańskim Cartoon Network filmik ukaże się 8 maja 2005 o godzinie 19:00. Moc budowania jest z nimi.

Zwiastun tego filmiku będą mogli zobaczyć Ci fani, którzy pojawią się na Star Wars Celebration III. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej premiery, czy pokazu na Hyperspace.

TAGI: Cartoon Network (166) Hyperspace (147) LEGO (518)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..