TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Minisowe wieści

2005-06-24 20:51:00

Jak udało mi się dowiedzieć w Wydawnictwie ISA, prawdopodobnie będą też sprowadzone pozostałe dodatki do bitewniaka (Rebel Storm i Clone Strike). Obecnie poza Sklepem ISY można Miniaturki kupić np. w Warszawie: sklep Morion (Centrum Handlowe Bemowo) i w księgarni HIT na Dworcu Centralnym. Być może niebawem ruszy też sprzedaż w innych miastach. We Wrocławiu być może będzie to Ogryn.

Tymczasem w sklepie ISY właśnie ruszyła promocja bitewniaka. Obecnie cena boostera wynosi 40 PLN, a zestawu startowego 81 PLN. Czas promocji, jak zwykle w ISIE, ograniczony.

Update. Ostatnio pisałem o bitewniaku w Polsce sprowadzonym przez ISĘ, o jego promocji i szansach na sprowadzenie pozostałych zestawów. Warto dodać, że promocja na boostery i startery zaczęła się w poniedziałek, a dziś w godzinach rannych, ISA miała już wyczerpane zapasy boosterów z ROTS. Miejmy nadzieję, że ISA podejmie właściwe kroki i szybko sprowadzi kolejne boostery (wszystkich trzech dodatków).

Update 2
Nie potrzeba było dużo czasu, po tym jak ISA zaczęła sprzedawać bitewniaka, by na Rebelu nagle zrobiono przecenę. Obecnie booster z ROTSa na Rebelu kosztuje 45 PLN (a nie jak wcześniej 59,95), a starter 85 (a nie jak wczesniej 94,95). Na ISIe obecnie dostępny jest tylko starter z ROTSa, ale zapewne niebawem zostanie to uzupełnione, być może także o inne dodatki

Update 3
Od dziś w sklepie ISY (a także sklepach, o których pisałem wcześniej) do kupienia są boostery z dodatku Clone Strike.
Jak informuje Grzegorz Szulc z ISY, w lipcu należy spodziewać się boosterów z Rebel Storma.
I jeszcze oficjalne info:
Star Wars Miniatures Clone Strike Zestaw dodatkowy
Figurki z The Phantom Menace, Attack of the Clones i The Clone Wars. Każdy zestaw zawiera 7 losowych figurek wraz z dwustronnymi kartami stat. Z jednej strony znajduje się szkic na podstawie którego wykonano formę. Druga strona zawiera opis postaci wykorzystywany w potyczkach - słabe i mocne strony, specjalne zdolności, właściwości Mocy. Niektóre postacie są dowódcami i dodają umiętności walki pozostałym figurkom oddziału. Łącznie 60 różnych figurek z 3 frakcji (Republican, Separatist, Fringe)

Cena det.: 49.00 zł
Nasza cena: 45.00 zł
TAGI: Clone Strike (3) Epizod III: Zemsta Sithów (937) ISA (52) Rebel Storm (6) Star Wars Miniatures (63)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..