TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Co się kręci?

2012-09-22 22:25:13 różne


Po dłuższej przerwie zapraszamy ponownie na garść informacji o zawodowych poczynaniach aktorów i twórców mniej lub bardziej związanych ze Star Wars.

Garrick Hagon, czyli Biggs Darklighter, powrócił do kultowego brytyjskiego serialu Doctor Who. Aktor wystąpił w trzecim odcinku siódmego (a właściwie trzydziestego trzeciego) sezonu pt. A Town Called Mercy. Warto przypomnieć, że jego pierwszy występ w tym słynnym serialu miał miejsce w roku 1972. Wówczas, w odcinku The Mutants, zagrał również John Hollis, czyli Lobot z TESB.

W sieci pojawił się zwiastun dramatu sportowego 42 z Harrisonem Fordem w jednej z głównych ról. Oparty na faktach film opowiada o karierze Jackiego Robinsona, wielkiego afroamerykańskiego bejsbolisty, który był pierwszym czarnoskórym zawodnikiem występującym w zawodowej lidze tego sportu. Ford wcieli się legendarnego managera drużyny Brooklyn Dodgers Brancha Rickeya - odkrywcę talentu Robinsona. Film na podstawie scenariusza Briana Helgelanda wejdzie do kin w Stanach w kwietniu przyszłego roku.Ewan McGregor zostanie uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości podczas rozpoczętego wczoraj 60.Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Szkocki aktor, pamiętny Obi-wan Kenobi w Nowej Trylogii, Renton w Trainspotting, Christian w Moulin Rouge i Joe Taylor w Młodym Adamie, laur odbierze 27 września podczas światowej premiery swego najnowszego filmu - Niemożliwe, która odbędzie się podczas festiwalu. Film w reżyserii Juana Antonia Bayony (twórca Sierocinca) to thriller opowiadający o dramatycznych losach brytyjskiej rodziny podczas katastrofalnego tsunami na Oceanie Indyjskim w 2004 roku. McGregorowi partneruje Naomi Watts (to ich drugi wspólny film).

TAGI: Doktor Who (13) Ewan McGregor (504) Harrison Ford (498)

KOMENTARZE (1)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..