Wojny Klonów

TCW #89 w USA

StarWars.com

Dzisiaj wieczorem czasu kanadyjskiego na Teletoonie i jutro rano w Ameryce na Cartoon Network zostanie wyemitowany debiutancki odcinek piątego sezonu serialu "The Clone Wars", zatytułowany "Revival". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka. Jeden jest również dostępny pod tym linkiem, lecz ma dziwną tendencję do pojawiania się i znikania. Przy okazji, Filoni odpowiedział na kolejne pytanie - "Jak naprawdę na imię miał Darth Maul?" - choć właściwie nie udzielił żadnej odpowiedzi poza tą, że "zobaczymy".

Napędzani rządzą zemsty i gniewem, zjednoczeni na nowo bracia Savage Opress i Maul rozsiewają terror i przemoc po galaktyce. Gdy sithańscy bracia siłą rekrutują Honda Ohnakę i jego piratów, Obi-Wan Kenobi i Adi Gallia ruszają za nimi w pościg, który prowadzi do śmiertelnej konfrontacji.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (411) The Clone Wars (1257)

Komentarze (22)

O co im chodzi z tym zabijaniem postaci? Rozumiem, że chcą stworzyć poczucie zagrożenia...ale skoro ktoś się pojawia później chronologicznie z publikacji jakiejś to nie można go łaskawie zostawić w spokoju? Filoni, burn in hell...

Suuuper, już za chwilkę wypijemy z kumplem ten sezon. ~:)
Mam pytanie do specjalistów (może być ktoś w Kapeluszu), czy to już w tym sezonie Chewie będzie wychowywał Hana na Kashyyyku?

oczywiście Adi Gallia ginie zabita przez Savage. Super - kanon jest totalnie ignorowany. Zaczynają nam się robić historie jak w star treku czy jakimś marvelu gdzie mamy 15 wersji życiorysów postaci.

Maul i Savage pobiją i zawładną galaktyką!

Niech nie ruszają już Maula. Dla mnie on zawsze będzie Maulem i koniec. A co do odcinka to zapowiada się ciekawie, tylko szkoda , że zginie Adi Gallia. Która nie powinna tak skończyć. Już mnie głowa boli od tego psucia kanonu. Ale cóż Kapelusznik tak postanowił razem z Georgem Lucasem.

Jeszcze kilka godzin i lecimy.

Piett TCW, to kanon, przestań siać defeszyzm, nie ty o tym stanowisz, swoje widzi mi się siej na Osusie.

Szykuje się niszczenia kanonu część dalsza jeżeli Adi Gallia zginie. Oby nie. A co do Maula to niech już sobie kapelusznik daruję nadawanie mu imion. Maul niech Maulem pozostanie na wieki wieków amen.

Urthona, liczymy na Ciebie!

@MaraJadeSkywalker1
Filoni to tylko pionek, wszystkim rządzi i wszystko wymyśla Lucas.

Daleko jeszcze?

Pomijając oczywiście że serial jest niekanoniczny nawet w momencie jeśli wepchnie się go w obecne datowanie - na teraz Anakin został rycerzem około 5-6 miesięcy przed Zemstą więc nie bardzo rozumiem to jak to niektórzy sobie wyobrażają - że zap.......li te 5 sezonów w tak krótkim okresie czasu:).

Byle by kapelusznik nie zaj****ł Galli tam gdzie nie potrzeba to MOŻE jeszcze jakoś się strawi ten odcinek. To będzie swego rodzaju test po tym jak już fani ich chcieli ich [cenzura] za to zrobili z Mando to teraz nie byłoby już wymówki od tego że nie wiedzieli o czymś.

Mam ogromne nadzieje co do tego odcinka. Filoni, nie zawiedź mnie.

Już widać poprwe w walce na miecze świetlne.

Maul i jego brat + piraci + mandaloriani = zgrana banda, czyż nie?

O ile do samego serialu nie jestem jakoś negatywnie nastawiony (to serial dla dzieci, duh. Ktoś oczekiwał po nim tego, że dorówna klasycznej trylogii?)...ale te retcony, które co chwila serwują (Mandalora, Even Piell, etc...) są co najmniej irytujące. Po co im osoba zajmująca się spójnością kanonu, jeśli co chwila pojawiają się zmiany nie mające żadnego uzasadnienia? Oby Maul pozostał Maulem... ;P

A kiedyś Filoni odpowiedział na jakiekolwiek pytanie?
Abstrahując, że zawsze wybierają te najgłupsze, a najbardziej ciekawe i mądre są ignorowane (i nie chodzi mi tutaj o pytania w stylu "jak umrze Ahsoka").

ShaakTi1138->

jak dobrze pamietam, to w opowiadaniu Restraint tez mówiono o nim po prostu Maul, a był młodziutki. Imiona dawane na Dathomirze są troszke dziwne ;p

O ile pamiętam z "Dartha P.", to SPOILER!!!Maul miał na imię Maul?SPOILER!!!!

Co by nie mówić i tak czekam, szkoda tylko, że jeden odcinek.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.