TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Plotkonews miesiąca

2005-07-27 21:50:00 Onet.pl

Keira Knightley w końcu ma siostry

Królowa plotek w końcu powraca z niebytu, oczywiście za Onet.pl:

Keira Knightley na planie filmu "Duma i uprzedzenie" doczekała się wreszcie sióstr.

Młoda aktorka zawsze marzyła o tym, by mieć siostry. Zapewne dlatego, że jej jedynym rodzeństwem jest brat Celeb. Marzenie spełniło się choć częściowo przy okazji realizacji nowego filmu w reżyserii Joe Wrighta.

- To była fantastyczne przeżycie być w tak dużej grupie sióstr - mówi Knightley. - Naprawdę znakomicie się bawiłyśmy.

Oprócz Knightley w filmie zagrały Rosamund Pike, Jena Malone, Carey Mulligan oraz Talulah Riley. W roli Darcy'ego pojawi się Matthew MacFadyen. Film trafi do polskich kin 30 września.


Harrison Ford o swoim kryzysie wieku średniego

Harrison Ford po raz pierwszy szczerze opowiedział o kryzysie wieku średniego, jaki przeżył po swoich 60-tych urodzinach.

Wkrótce po ukończeniu 60. roku życia gwiazdor opuścił swoją żonę Melissę Mathison i związał się z młodszą o 23 lata aktorką Calistą Flockhart i chociaż do dziś nie chce nazywać tego okresu "kryzysem wieku średniego", przyznaje, że 60-te urodziny zapoczątkowały zupełnie nowy etap w jego życiu.

- Nie jestem pierwszym facetem, który po 60-tce zapragnął zmienić swoje życie i zapewne nie będę też ostatni. Po prostu inni faceci pozostają przy tym anonimowi. Chciałem zmienić swoje życie. Dzięki aktorstwu zawsze mogłem się zmieniać i wcielać w postaci innych ludzi. Przyjrzałem się sobie i stwierdziłem, że chcę czegoś innego. Chyba nie ma w tym nic złego? Niestety z powodu mojej przeszłości, ta decyzja zaskoczyła wiele osób, które na pewno zadawały sobie pytanie, co się ze mną dzieje? Teraz żyję tak, jak chciałem żyć – tłumaczy aktor.


Harrison Ford i Calista Flockhart chcą dzieci

Gorący okres plotkowy doścignął ostatnio Harrisona Forda.

Harrison Ford i Calista Flockhart myślą o powiększeniu rodziny.

Mimo sporej różnicy wieku (23 lata) legendarny Indiana Jones i gwiazda serialu "Ally McBeal" zdołali stworzyć udany związek, który trwa już od 3 lat. Ford, który ma już czworo dzieci z dwóch poprzednich małżeństw z Mary Marquadt i Melissą Mathison, jest przybranym ojcem adoptowanego synka Calisty Liama i nie wyklucza, że w przyszłości ich rodzina jeszcze się powiększy.

- Lubię dzieci. Moi starsi synowie mają już własne dzieci, więc mam kilkoro wnuków, ale takich maluchów nigdy nie za wiele, więc kto wie? - mówi 63-letni gwiazdor.


Złe zamiary Natalie Portman?

Natalie Portman wierzy, że została zatrzymana przez nowojorskich policjantów z powodu ogolonej na łyso głowy.

24-letnia aktorka, która zgoliła włosy na potrzeby swojego najnowszego filmu V For Vendetta, jechała samochodem tunelem łączącym nowojorską dzielnicę Queens z Manhattanem, kiedy zatrzymał ją patrol policyjny.

"Nigdy wcześniej nie spotkało mnie coś podobnego. Podobno takie kontrole są dokonywane na losowo wybranych samochodach… Moja rejestracja straciła ważność, bo przez dłuższy czas nie było mnie w mieście i właśnie wróciłam, a oni nie chcieli mnie wpuścić do tunelu i poradzili, żebym lepiej pojechała mostem. Nie rozumiem tego, podejrzewają mnie o złe zamiary i zamiast tunelem każą jechać mostem?" – mówi aktorka.


Ewan McGregor wie, co jest ważne

Ewan McGregor skrytykował hollywoodzkie gwiazdy, które interesują się wyłącznie wysokimi honorariami, zamiast poszukiwać dla siebie nowych twórczych wyzwań.

Szkocki gwiazdor twierdzi, że aktorstwo jest dla niego życiową pasją i rzadko zdarza mu się zastanawiać nad pieniędzmi, które zarabia.

"Artyści, którzy poszukują sławy, są zwykle bardzo nieszczęśliwi. Mnie nie interesuje sława, ani popularność, bo nigdy nie jest się wystarczająco sławnym. Nikt nie budzi się rano myśląc: 'Jestem sławny i bardzo szczęśliwy'. Mam wrażenie, że aktorzy, którzy dostają za swoją pracę dużo pieniędzy, stają się coraz bardziej leniwi, a ich szalone wybryki są często wynikiem braku poczucia pewności siebie" - twierdzi Ewan McGregor.
TAGI: Ewan McGregor (491) Harrison Ford (494) Keira Knightley (235) Natalie Portman (383) Plotki (1204)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..