TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Książkowe zamieszanie

2008-07-02 23:57:00

I choć ciągle nie wiadomo nic na temat nowego kontraktu, a nawet kontraktów, coraz więcej wiemy o nowych książkach po roku 2008.

Otóż wiadomo, że kontrakt Del Reya na książki związane z TCW ma opiewać na 5 powieści, będących adaptacją (filmu w pierwszym przypadku) i prawdopodobnie serialu w pozostałych 4. Pierwszy, trzeci i piąty tom napisze Karen Traviss, drugi i czwarty Karen Miller.

Z drugiej strony na forum oficjalnej miesza również Sue Rostoni, która po pierwsze stwierdziła, że według jej harmonogramu 3 tom Coruscant Nights ma się ukazać w tym roku. Dodatkowo potwierdziła zamiane miejscami Shadows of Mindor i Millennium Falcon. Luceno ponoć skończył już swoją robotę, podczas gdy Stover nadal ma problemy.

Tymczasem w styczniu ma się ukazać ksiażka "Rebel Force" wydawnictwa Scholastic. Obecnie nie wiadomo, czy to ma być nowa seria (po Last of the Jedi) czy kolejna pojedyncza książka.

A na sam koniec kolejna nowość. Na 24 marca na Amazonie jest zapowiedziany nowy hardcover Aarona Allstona pt. Fate of the Jedi 1 - co to będzie? Jakieś niecałe 300 stron i Del Rey. Nic więcej nie wiadomo.

Pozostaje nam poczekać jedynie na oficjalne zapowiedzi.
TAGI: Aaron Allston (117) Del Rey (510) James Luceno (147) Karen Miller (32) Karen Traviss (117) Matthew Stover (87) Przeznaczenie Jedi (Fate of the Jedi) (81) Rebel Force (7) Scholastic (122) Sue Rostoni (101) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..