Gry komputerowe

Zwrot pieniędzy za Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan

gry-online.pl

…jest możliwy. Otóż jeżeli posiadasz konto w MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies i przed 3 listopada zamówiłeś trzecie już rozszerzenie tejże gry, noszące podtytuł Trials of Obi-Wan, to możesz poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy. Pod jednym warunkiem oczywiście.

Jakim? Wystarczy głębokie przekonanie gracza o tym, że nowości wprowadzone przez dodatek do świata gry nie spełniają jego wcześniejszych oczekiwań i chce z nich zrezygnować. Szczegółowy opis postępowania w takiej sytuacji jest opisany na oficjalnej witrynie Star Wars Galaxies. Zwrot pieniędzy za Trials of Obi-Wan jest możliwy do pierwszego grudnia bieżącego roku. Później nie będzie już odwrotu przed add-onem i materiałami, które wprowadził do wirtualnej rywalizacji.

Rozgrywka w Trials of Obi-Wan koncentruje się wokół zadań zlecanych przez ducha zmarłego mentora Luke'a Skywalkera, tytułowego Obi-Wan Kenobiego oraz mieszkańców nowo dodanego świata. Przenosimy się na wulkaniczną planetę Mustafar, gdzie czeka nas ponad 50 zróżnicowanych questów, począwszy od misji ratowniczych a skończywszy na eksploracji rozbitego krążownika Republiki. Wśród wyzwań możemy znaleźć również takie, których celem jest przeciągnięcie zwolenników ciemnej strony Mocy na bardziej szlachetną jej ścieżkę.

Ale niestety jest to już nieaktualne.

W niedzielę pisaliśmy o dość interesującej promocji firm LucasArts oraz Sony Online Entertainment. Mianowicie każdy gracz, który przed 3 listopada zamówił Trials of Obi-Wan - trzecie rozszerzenie MMOcRPG o nazwie Star Wars Galaxies, mógł poprosić o zwrot wpłaconych pieniędzy. Piszę „mógł”, gdyż czas przeszły najlepiej oddaje aktualnie całą sytuację.

Teoretycznie opisywana akcja miała obowiązywać do pierwszego grudnia bieżącego roku, a jedynym warunkiem, jaki należało spełnić, żeby odzyskać gotówkę, było osobiste przekonanie gracza o tym, że nowości wprowadzone przez dodatek do świata gry nie spełniają jego wcześniejszych oczekiwań i chce z nich zrezygnować.

Niestety, informacja o promocji niemal tak szybko zniknęła z oficjalnej witryny Star Wars Galaxies, jak się na niej pojawiła. To może oznaczać dwie rzeczy: albo wydawca gry zrezygnował z promocji, bo za dużo osób z niej korzystało, albo zbytnio nie chce się z nią teraz afiszować (w końcu „graniczny” 3 listopada minął już dawno).Tagi: Galaxies (86) promocje (133)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.