Świat Filmu

Indiana Jones w Parku Jurajskim na tropie Lincolna

Marshall i Spielberg ruszają z "Jurassic Park IV"... za rok

Jak donosi Stopklatka.pl:
Producent Frank Marshall poinformował, że zakończono prace nad scenariuszem kolejnego filmu cyklu "Jurassic Park". Produkcja czwartego filmu o dinozaurach ma rozpocząć się w przyszłym roku.

W realizacji "Jurassic Park 4" udział weźmie, producent wszystkich powstałych do tej pory filmów tej serii i reżyser dwóch z nich, Steven Spielberg. Jakiś czas temu Spielberg zdradził, że chciałby aby jedną z głównych ról w nowym "Parku" zagrała Keira Knightley. Obecnie nie wiadomo jeszcze, czy nazwisko aktorki wciąż znajduje się na liście życzeń Spielberga. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się także pogłoski, że w "JPIV" zagrają, znani z poprzednich filmów serii, Jeff Goldblum, Richard Attenborough i najprawdopodobniej Sam Neill.

Szczegóły scenariusza "JPIV" nie są jeszcze znane. Frank Marshall zdradził jednynie, że to bardzo dobry tekst.


Harrison Ford na tropie zabójcy Lincolna

Jak donosi Onet.pl:
Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o nowym projekcie filmowym Harrisona Forda. Wkrótce aktor przeniesie się w czasie, aby schwytać zabójcę prezydenta Abrahama Lincolna.

W filmie "Manhunt" Harrison Ford wcieli się w postać oficera Evertona Congera, który otrzymuje rozkaz wytropienia Johna Wilkesa Bootha, który w 1865 roku dokonał w Teatrze Forda w Waszyngtonie zamachu na prezydenta.

Przypomnijmy, iż zabójca został złapany w stodole w Wirginii 12 dni po tym, jak postrzelił prezydenta.

Obraz powstanie na podstawie powieści "Manhunt: The Twelve Day Chase For Lincoln's Killers" Jamesa L. Swansona.

Scenariusz pisze Mike Rich. Za produkcję dla Walden Media odpowiada Lawrence Bender.


Virginia Madsen w "Indiana Jones 4"?

Jak donosi Stopklatka.pl
Gwiazda "Bezdroży" Virginia Madsen jest typowana przez Harrisona Forda do udziału w kolejnym filmie o przygodach Indiany Jonesa.

Aktorka spotkała się niedawno z Harrisonem Fordem na planie filmu "Firewall" i podobno współpraca (oraz "chemia") znakomicie sprawdziły się podczas realizacji. Oboje nie wykluczają ponownego spotkania. Jak podają zachodnie serwisy najlepszą okazją do tego będzie właśnie produkcja "Indiana Jones 4".

Sam Harrison Ford powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że rozmawiał już z Virginią Madsen o jej ewentualnym udziale w kolejnym filmie o przygodach słynnego archeologa.Tagi: Harrison Ford (448) Indiana Jones (314) Steven Spielberg (246)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.