Książki

Premiera Oblężenia

Strona wydawnictwa

Od wczoraj w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce dostępny jest nowy numer Kolekcji Książek Star Wars. Dwudziesty tom, Wojny Klonów: Gambit 2: Oblężenie, został wydany oryginalnie w 2010 roku w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Powieść została napisana przez Karen Miller, a jej tłumaczeniem zajęli się Anna Hikiert i Andrzej Syrzycki.Wojny Klonów: Gambit 2: Oblężenie

Zewnętrzne Rubieże, planeta Lanteeb, która nie ma strategicznego znaczenia ani żadnej politycznej władzy i jeden wielki problem: została najechana przez Sojusz Separatystów. By dowiedzieć się, dlaczego rycerze Jedi Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi przybywają cichaczem na Lanteeb i przepadają.

Ukrywając swoje miecze świetlne pod zakurzonymi ubraniami, Anakin i Obi-Wan używają umiejętności Jedi by być jeden krok przed droidzią armią Loka Durda na Lanteeb. Jedi wiedzą, że porwanie naukowca dało Durdowi klucz do przerażającej bio broni. Durd wie, że Jedi są na jego planecie. Wzywają Yodę mającego uprawnienia Rady Jedi, lecz ich sygnał zostaje zagłuszony przez nową technologię Separatystów. Jest też szpieg w sercu republikańskiego rządu, koła machiny wojny zawracają. Separatyści zablokowali Lanteeb. Trwają ostatnie szlify w przygotowaniach broni mogącej niszczyć całe światy. Dwaj rycerze Jedi i ich zaufani towarzysze broni wyzwolą Lanteeb lub na zawsze poniosą bolesne konsekwencje.


Temat na forum.Tagi: Amber (525) Karen Miller (31) Kolekcja książkowa (30)

Komentarze (8)

Rozkreca sie dopiero gdzies okolo na 140 stronie :D

Oczywiście zakupione, choć przeczytałem póki co 50 stron i jak na razie nuda

Kupuję różne książki Miller i Traviss, tej i Żadnych Jeńców jeszcze kurka nie kupiłem.

To jedna z najgorszych książek SW...

Ja kupilem w bibliotece w wakacje :D

Cholera... "Misji na Lanteeb" jeszcze nie kupiłem... A "Oblężenie" mam w normalnej wersji :)

kupiłem na allegro za naście złotych starą wersję, staniały kiedy ujawniono skład nowej serii :) leży w kolejce

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.