Różne

George Lucas i jego życie po Gwiezdnych Wojnach

Eonline

Wysłannicy z serwisu Eonline spotkali George`a Lucasa i zapytali co czuję od czasu odsunięcia się od Lucasfilmu i Gwiezdnych Wojen.

„To było czterdzieści lat pracy” stwierdził Lucas, kiedy został spotkany na Gali Ebony Power 100 w Lincoln Center’s Frederick P. Rose Hall. ”To było moje życie ale teraz jestem gotowy aby przejść do większych i lepszych rzeczy. ”
Nie oznacza to oczywiście, że Lucas przestanie pracować nad filmami. Jak sam mówi, będzie tworzył „mniejsze osobiste filmy” ale „ten nad którym teraz pracuje nigdy nie będzie wyświetlany w kinach” .Tagi: George Lucas (1047)

Komentarze (6)

Podoba mi się, że Lucas ma dziwne pomysły na tak trudne filmy, że nie chcąc zbankrutować Lucasfilmu po prostu sobie od niego poszedł. :)

Jak to co to oznacza - oznacza, że nadal będzie inkasował sowity czek przy każdym epizodzie/serialu/czymkolwiek do konsultowania czego Disney go zatrudni.

ale nadal pozostał konsultanetem... nikt nie wie co to będzie oznaczać, ale pozostał.

Dokładnie, większych rzeczy od SW już nie stworzy, jest już na to za stary. Jednak myślę, że te większe rzeczy to te jego angażowanie się w nauczanie młodzieży, bo rzekomo Lucas ma przekazać lwią część swojego majątku na edukacje więc...

" większych i lepszych rzeczy" - takich jak np. Red Tails? HEHEHE

"To było moje życie ale teraz jestem gotowy aby przejść do większych i lepszych rzeczy. " wątpie czy uda mu się coś "większego"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.