Komiksy

Komiksy na październik

Na oficjalnej zaprezentowano niedawno kilka zapowiedzi komiksowych wydawnictwa Dark Horse na październik 2006. Wpierw w niedalekiej przyszłości, szokujący sekret został wyjawiony w samym środku bitwy w Star Wars Legacy #5. Stare przyjaźnie będą naciągane aż do punktu przerwania, gdy nowe sojusze zaczną się formować, a bezwzględne siły zła, będą ścigać swych przeciwników z jeszcze większym wigorem. To wszechświat na krawędzi zagłady lub zbawienia, a akcje niespodziewanych kilku osób określą przeznaczenie wszystkich.

Najnowsze wydanie Star Wars Legacy autorstwa Johna Ostrandera, Jan Duursemy, Dana Parsonsa i Jona Andersona z okładką Adama Hughesa pojawi się 3 października.Tymczasem w odległej przeszłości, tajemnicza motywacja i problemowa historia zostają wyjawione w samodzielnej historii o strachu, zaniedbaniu i zdradzie w czasach starożytnej Starej Republiki. Po wielkiej Wojnie Sithów, jedna Jedi oddała się pod kuratalę najbardziej utalentowanych jasnowidzów, w nadziei przewidzenia i zapobiedzenia powrotowi Sithów. Ale obsesja nad jej misją, pozwoliła by niepostrzeżenie mroczne wpływy zagnieździły się w Zakonie Jedi. Gdy wydarzenia toczą się już własnym torem, i nie można ich cofnąć, konsekwencje mogą przypieczętować los całej galaktyki…Star Wars: Knights of the Old Republic #10 Johna Jacksona Millera, Briana Chinga I Michaela Atiyeh pojawi się 25 października.Mroczne czasy nastały. Dark Horse zaczyna wypełniać lukę między III i IV Epizodem, w czasach gdy Galaktyczna Republika stała się Imperium Palpatine’a.Na Coruscant, Dath Vader oczekuje na swojego mistrza, który ma mu wyjawić swoją wizję przyszłości. Ale czy ukryty w niej jest plan, by zdobyć władzę? Na New Plympto, mistrz Jedi, Dass Jennir prowadzi armię Nosaurian w wojnie, którą już przegrali. Czy to oznacza bycie Jedi?

Star Wars: Dark Times #1 to pierwszy z pięciu komiksów składających się na cykl The Path to Nowhere, opowieści która nawiązuje do książki Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera - James Luceno. Pierwszy zeszyt jest autorstwa Wellesa Hartleya, Micka Harrisona, Douglasa Wheatleya i Rondy Pattison. Pojawi się 25 października.

Tagi: Adam Hughes (6) Brian Ching (25) Dan Parsons (13) Dark Horse Comics (790) Douglas Wheatley (45) Dziedzictwo (Legacy) (238) Jan Duursema (147) John Jackson Miller (172) John Ostrander (182) Michael Atiyeh (15) Mick Harrison (26) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Ronda Pattison (3) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Welles Hartley (4)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.