TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

13. Łódzki Port Gier

2012-11-13 21:01:19 Łódzki Fanklub SW

"Nastał czas wojny domowej. Statki rebeliantów atakujące z ukrytej bazy odniosły pierwsze zwycięstwo w walce ze złowrogim Imperium Galaktycznym."

X-Wing to gra bitewna osadzona w gwiezdno-wojennym uniwersum, której za tło fabularne posłużył klasyczny już konflikt pomiędzy Imperium Galaktycznym a Sojuszem Rebeliantów. Do zalet rozgrywki należą między innymi dynamika i filmowy charakter starć, wierne odwzorowanie modeli oraz możliwość doboru pilotów, a także specjalnych broni i usprawnień dodawanych do kontrolowanych myśliwców.

Nadszedł czas, abyś wziął stery w swoje ręce i w dniach 24 – 25 listopada przybył na Łódzki Port Gier (więcej o imprezie na stronie ŁPG), w ramach którego Łódzki Fanklub Star Wars organizuje turniej i naukę gry w X-Wing.

24 listopada będziecie mieli możliwość zapoznania się z zasadami gry oraz rozegrania kilku luźnych potyczek. Na niedzielę 25 listopada zaplanowany jest turniej. Z przyczyn od nas niezależnych dopiero w przyszłym tygodniu będziemy mogli podać konkretne informacje o sali i godzinie rozpoczęcia poszczególnych atrakcji.Poza gwoździem programu, jakim jest turniej X-Wing, Łódzki Fanklub Star Wars przygotował również mnóstwo innych gier i atrakcji. Wśród nich:
Gry karciane:
  • dwie najbardziej znane gry karciane rodem z Odległej Galaktyki, teraz i Ty możesz poczuć się niczym najsłynniejsi gwiezdno-wojenni hazardziści, z Hanem Solo i Lando Calrisianem na czele. Może i stawką nie będzie Sokół Milenium czy Miasto w Chmurach, ale i tak nie zabraknie emocji;
  • Star Wars Clone Wars Cartamundi 4 w 1 i 3 w 1, zestawy gier, w skład których wchodzą m.in. Piotruś, Memo i Refleks. Doskonała zabawa dla całej rodziny;
  • Star Wars Force Attax TCG, popularna gra karciana dla najmłodszych i nie tylko. Zagraj i uwolnij potęgę Mocy.
Gry bitewne:
  • Star Wars Miniatures, do niedawna najważniejsza gra bitewna osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, stwórz drużynę składającą się ze znanych z filmów i gier postaci i pokonaj swoich przeciwników;
  • Dejarik, niezwykle udane połączenie figurek ze Star Wars Miniatures i pomysłowości fanów, którzy zapragnęli odtworzyć jedną z najpopularniejszych gier z gwiezdno-wojennego uniwersum. Przyjdź i zagraj, pamiętaj tylko by nie drażnić Wookiego.
Oraz R2-D2 Repair, czyli znana wszystkim Operacja. Tym razem zamiast ratowania człowieka celem graczy jest naprawa droida R2-D2.TAGI: Łódź (177)

KOMENTARZE (1)

  • Jaden Nasaric2012-11-14 21:06:23

    Tymczasem 17-18 w Gdańsku

    http://nauka.trojmiasto.pl/Targi-Gra-i-Zabawa-Festiwal-Gramy-imp319014.html

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..