Wojny Klonów

TCW #97 w USA

Starwars.com

Dzisiaj wieczorem czasu kanadyjskiego na Teletoonie i jutro rano w Ameryce na Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "The Clone Wars", zatytułowany "A Necessary Bond". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Gdy generał Grievous rozpoczyna inwazję na pełną skalę, której celem jest baza piratów na Florrumie, Ahsoka i młodziki walczą ramię w ramię z Hondem i członkami jego gangu, by odeprzeć siły Separatystów.

Ponieważ ostatnimi czasy powstało zamieszanie dotyczące kolejności prezentowanych epizodów, oto informacje, które wiadomo na chwilę obecną: przyszłotygodniowym odcinkiem będzie "Secret Weapons", który opowie historię Artoo na tajnej misji. Wedle domniemywań fanów, akt ten będzie dwuodcinkowy. Tym samym odcinki o Klanie Bankowym znów przesuwają się w nieokreślony moment w przyszłości.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: The Clone Wars (1262)

Komentarze (8)

@wandalek
A co z pierwszym odcinkiem z Darth Maulem i jego bratem? Wychodzi na to, że mini-serii składających się z 4 odcinków będzie co najwyżej 4.

Apophis ->
Wiesz jak jest z plotkami :). Klan Bankowy ma być ponoć trzyczęściowy.

Apophis_ -> 22 raczej się przez 4 nie dzieli prawda.:) Będzie 5 serii po cztery odcinki więc zostają dwa wolne odcinki idealne na dwu odcinkową opowieść.:)

Jak może być dwuczęściowa następna seria, skoro ciągle mówią, że w tym sezonie tylko będziemy mieć historie składające się z 4 odcinków?

Z przyjemnością obejrzę :)

No ja nie wiem czy ten odcinek będzie w tej serii najlepszym, zobaczymy.:)

Dzisiaj nadgoniłem trochę odcników. Jak na razie 5. sezon TCW jest najlepszym.

Szykuje się najlepszy odcinek tej mini serii.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.