TWÓJ KOKPIT
0

Sprośne okruchy

Chewbacca aresztowany

2007-02-03 23:31:00

Jak donosi Los Angeles Times aresztowano Chewbaccę, po tym jak głową walnął przewodnika turystycznego. Podobno świadczy przeciw niemu sam Superman.

Brzmi to jak news ze "Skandali" a jednak nie jest. Wszystko odbyło się w piątek na Hollywood Boulevard pod Grauman's Chinese Theatre. Od lat stoją tam aktorzy przebrani za różne postaci z filmów i za pieniądzę robią sobie zdjęcia z turystami.

Chewbaccę odgrywał tam 44 letni aktor, Frederick Evan Young, który walnął z główki przewodnika turystycznego, który narzekał na zachowanie Younga, po tym jak potraktował on źle dwoje japońskich turystów. Przewodnik Brian Sapir poprosił Chewbaccę, by nie dotykał turystek, które tego nie chciały, a Groźnemu puściły nerwy.

Świadczyli przeciw niemu inni aktorzy w tym między innymi jeden w stroju Spermana.

Problem znany jest policji od lat. Turyści skarżą się, że aktorzy odwracają się lub nawet ich gonią, gdy ci nie chcą za pieniądze robić sobie z nimi zdjęć. Dwa lata temu aresztowano troje aktorów (odgrywających rolę Mr. Incredible, muppeta Elmo oraz postać w masce z Krzyku) za "agresywne" żebranie.

Groźnego Chewbaccę aresztowano przy asyście kamer i fotografów.

Całe zamieszanie przeraziło innych odtwórców ról filmowych, np. kapitan Jack Sparrow (Thomas Fox) stwierdził, że boi się, że miasto zrobi z nimi porządek przez zakazanie im pracy.

Tymczasem rzeczniczka Lucasfilm Lynne Hale w oficjalnym stanowisku potwierdziła, że odtwórca uliczny nie ma żadnych powiązań z Lucasfilm i jest jej niezmiernie przykro, że ktoś przebrany za Chewbaccę zachował się tak niehonorowo.
TAGI: Chewbacca (40) fani (112) Lynne Hale (7)

KOMENTARZE (1)

  • Boris tBD2007-02-03 23:49:20

    Mam nadzieję że skończy się to wytoczeniem procesu przez LF ;P.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..