TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

Wieści z krainy Wizardów

2007-03-29 22:23:00

Na forum Wizardów jeden z twórców Miniaturek, Rob zdradził kilka ważnych planów. Po pierwsze po najnowszym dodatku czeka nas nowy starter, z poprawionymi zasadami. A także obecnie przygotowanych jest kilka kolejnych dodatków, które określił literami od I do M. Tu trzeba dodać, że każdy dodatek miał swój kod literowy, a więc wygląda to tak:

SWM A = Rebel Storm
SWM B = Clone Strike
SWM C = Revenge of the Sith
SWM D = Universe
SWM D.5 = AT-AT
(brak) = Attack on Endor (Rob nie pracował nad tym)
SWM E = Champions of the Force
SWM F = Bounty Hunters
SWM G = StarShip Battles
SWM H = Alliance & Empire
SWM H.5 = Nowy starter
SWM I = ?
SWM J = ?
SWM K = ?
SWM L = ?
SWM M = ?

Niestety nic więcej o następnych dodatkach nie wiadomo. Ale są już wieści o nowym starterze do Miniatur, choć powoli sprawa zaczyna się kształtować. Po pierwsze w USA zobaczymy go 29 czerwca i jest pierwsze zdjęcie słabej jakości:Na stronie Wizardów znalazły się oficjalne zapowiedzi ich nowych produktów.

Pierwszy z nich to kolejny dodatek do Star Wars: Miniatures - Alliance and Empire. Wydany z okazji 30 lecia Gwiezdnych Wojen dodatek koncentrujący się na klasycznej trylogii. Jak zwykle boostery z 7 figurkami ze statystykami, tym razem normalne bez dużych. W sumie mamy 60 różnych figurek (very rare, rare, uncommon i common), wstępnie malowanych. Każda z nich - to nowość - będzie miała z prozdu podstawki napis Star Wars - a więc zgodnie z zapowiedzią, podstawki będą miały inny kształt, niż dotychczas.Temat na forum
TAGI: Alliance & Empire (17) Star Wars Miniatures (63) Wizards of the Coast (173)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..