TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Listopadowo-grudniowe Spotkanie w Kantynie SWAT

2012-11-30 10:19:39 S.W.A.T.

W najbliższy weekend odbędzie się kolejne spotkanie w Kantynie SWAT. Jeżeli więc jesteście z Warszawy lub okolic i nie macie pomysłu jak spędzić czas gdy dni stają się coraz chłodniejsze, to być możne jest to propozycja dla Was.


W najbliższą niedzielę 2 grudnia zapraszamy wszystkich do Kantyny SWAT.

Kantyna SWAT to jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań młodych fanów Gwiezdnych Wojen. To właśnie tutaj możecie wziąć udział w całym wachlarzu atrakcji rodem z odległej galaktyki. Zabawki, czyli modele pojazdów, klocki i gadżety, konkursy, gry planszowe oraz video o tematyce galaktycznej oraz unikalne atrakcje!

Na najbliższym spotkaniu planujemy rozpoczęcie turnieju w grę Lego: Battle of Hoth. Organizowane przez nas rozgrywki nie zamkną się w jednym spotkaniu, lecz również podczas kolejnych zmagać się będą ze sobą następni uczestnicy aż wyłonimy prawdziwego mistrza taktyki bitewnej :) Zapraszamy.


Oczywiście kontynuujemy również konkurs wiedzy "Kolekcjonerzy", w którym czeka na Was 10 pytań, dwa koła ratunkowe i niezwykle nagrody. Podczas ostatnich zmagań udało się zmierzyć z 8, a nawet 10 pytaniem, lecz nagroda główna, czyli kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX, nadal czeka na swojego właściciela.


Pozostałe, stałe trakcje w Kantynie SWAT to:
- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko,
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji,
- Sektor gier – gry planszowe,
- Sektor artystyczny – kredki, kolorowanki, wzory,
- Konkurs strojów dla dzieci i młodzieży.

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Zapraszamy 2 grudnia 2012 od godziny 12:00 do godziny 16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.
Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę 29 grudnia 2012.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!
TAGI: Dla dzieci (86) Imprezy / eventy (145) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (310)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..