Komiksy

Odliczanie do premiery Star Wars - rysunki

Roqoodepot.com

Do premiery najnowszej serii komiksowej Dark Horse'a - Star Wars - pozostał równo miesiąc. W tym czasie postaramy się przybliżyć Wam sylwetki twórców tego komiksu, czyli Briana Wooda i Carlosa D'Andy (którzy debiutują w uniwersum Gwiezdnych Wojen) wraz z ciekawostkami o samej serii.

Dzisiaj pokażemy Wam proces rysowania przez Carlosa D'Andę. Wspomniany rysownik zamieścił w internecie pokaz swoich sił w postaci 3 skanów, na których widzimy jak jego rysunki krok po kroku ewoluowały. Oto one:Carlos również odpowiedział na niektóre z pytań, które zadali mu ciekawscy fani. Oto najciekawsze z nich:

Fan: Jak robisz to, że twoje prace w każdym etapie tworzenia są tak czyste?
Carlos D'Anda: Uwierz mi, gdy na początku wszystko rysuję, wszędzie jest brudno! Dopiero potem skanuję rysunek i "czyszczę" go w komputerze.

F: Więc drukujesz swoje prace i dopiero potem nakładasz kolory? Jakiego papieru do tego używasz?
CD: Tak, nigdy nie koloruję swoich prac na komputerze. Nie ma nic lepszego niż nakładanie koloru samodzielnie na papierze! Co do papieru - używam pierwszego brystolu, który wpadnie mi pod rękę. Nie jestem wymagający jeśli o to chodzi.

F: Czego używasz do wydruku swoich prac? Drukujesz wszystko od razu na brystolu?
CD: Tak, drukuję od razu na brystolu. To szybsze i wygodniejsze. Używam drukarki EPSON 1100 Workforce. Jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.Tagi: Carlos D`Anda (33) Dark Horse Comics (742) Star Wars (2013) (66)

Komentarze (2)

Całkiem wporzo rysuneczki ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.