Różne

Kubuś Puchatek zostaje Imperatorem

W sieci od jakiegoś czasu z oczywistych względów można się natknąć na dużą ilość obrazków, w których postacie z uniwersum Disney'a wcielają się w bohaterów z Gwiezdnych Wojen. Od czasu do czasu można się jednak natknąć na jakiś bardziej oryginalny pomysł. Michael Robinson postanowił sprawdzić jak mógłby odnaleźć się w odległej galaktyce najsympatyczniejszy z niedźwiedzi. Jego prace możecie zobaczyć poniżej.


Tagi: Inna twórczość fanów (375)

Komentarze (15)

wszystkie wyszły świetnie :D. Patrząc na każdą przeróbkę postaci ze Star Wars miałem niezły ubaw :D

na razie "Kubusia" odbiera wszystkim innym właśnie D, patentując go rotfl to jest bardziej dramatycznie-żałosne niż Ajpl patentujący brak kantów czy tam koło... co te świry sobie wymyślą

Bart -> To prawda, że oryginał ma przewagę nad Disneyowskim i jest inny od niego, ale jednak sentyment wiąże się z wyglądem postaci...tych disneyowskich. Poza tym, ktoś niżej napisał "dla dzieci tylko oryginal.", a to jest trochę próba odebrania D Kubusia.

A korzystając z okazji spytam, skoro mamy tu disneyowego miśka: gdzie Kangurzyca i Świstak alias Gofer??

-->Verg nie rozumiesz. Nikt nie odbiera D promowania Puchatka, ale to nie jest to co niesie ze sobą oryginał, wg mnie książka znajdująca się w setce najwybitniejszych dzieł w historii XX wieku.

Zresztą tak jest z większością kreskówek z tej firmy. Jakbyśmy ich nie lubili.

Przesadzacie ;) Podstawową kwestią jest to, że to właśnie Disney pomógł wypromować Kubusia Puchatka, dlatego zyskał on taki wizerunek. Wizerunek, który uwielbiają pokolenia. Ja z siostrą mamy sentyment do świata Puchatka, zarówno do tego Milne'owego, jak i Disneyowskiego. Ale to Disney stworzył całą furę zabawek, które pomogły wypromować pluszaka.

A że Disney chce zarobić? Jasne, ja też nie lubię kapitalizmu, ale akurat chęć zarobku(o ile jest obwarowana zdrowym rozsądkiem i olejem w głowie) jest cechą jak najbardziej pożądaną.

Mutanty :/

Czyli królik jest ojcem Krzysia?

Bart ma racje [2]

Wszystkie postacie świetnie dopasowane, a Prosiaczek-Leia najlepszy! :)

Ogólnie zgadzam się z przedmówcami i jeszcze się doczepię, że jaki znowu "sympatyczny niedźwiedź"? Kubuś Puchatek to nie jakiś niedźwiedź z lasu tylko miś pluszowy, ani też specjalnie sympatyczny nie był (ot, mentalność dziecka, które z natury swojej jest egocentryczne).

Bart ma racje, dla dzieci tylko oryginal.

Yoda wyszedł super !

chciałbym przy okazji zauważyć, że nie są to postacie z "uniwersum Disney'a", bo syfiasty (choć pewnie czasami uroczy) i płaski towar zagarnięty przez tą korpo nijak się ma do oryginału Winnie-the-Pooh...

Warto o tym pamiętać i pokazywać dzieciom, czytać wręcz (chociaż wymaga to wysiłku) oryginał, nie papkę disnejowską :/

Rzeczywiście królik jest idealny na Dartha Vadera

Gdzie jest mjut?

Najlepsza Leia i Solo :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.